Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Redmi Note 7 telefonon be...

A Redmi Note 7 telefonon be lehet állítani azt, hogy amikor pl 85%-on van az akkumulátor töltöttsége, akkor csörögjön vagy ehhez le kell tölteni egy alkalmazást?

Figyelt kérdés

Van alapból ilyen alkalmazás ezen a telefonon és ha igen, hol kell beállítani?


Akkumulátor töltésekor csörgéssel jelezze a bizonyos szintig feltöltődést.



2019. okt. 25. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen rajta alapból, de például ilyen alkalmazás az AccuBatery és a BatteryBot Pro (F-droidon fennvan).
2019. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Van nekem is egy, az a neve, hogy Battery charger, de az a baj, hogy nem indul el automatikusan.


Esetleg van tipped arra, hogy ennek mi az oka?


Mindenesetre kipróbálom azt az alkalmazást, amit írtál, hátha az elindul mindig, amikor kell, de ha tudod, hogy a fenti probléma oka mi lehet, légy szíves, írd meg. Köszi!


Másik alkalmazásnál is észrevettem ezt, nem tudom, hogy mit kellene átállítani.

2019. okt. 26. 02:55
 3/6 anonim ***** válasza:

"de az a baj, hogy nem indul el automatikusan"

Mikor nem indul el? Bootoláskor? Lezárt képernyőnél? Egyes OEM-ek automatikusan kilövik a háttérben futó összes appot "optimalizálásképpen". Milyen márkájú a készülék?

2019. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez egy Redmi Note 7 márkájú telefon (benne van a kérdésben ;-)).


Volt egy másik telefon, azon minden szükséges alkalmazás elindult, pl az ominózus Battery charger. Ezen a Redmin pedig alkalmanként, de nem jöttünk rá arra, hogy mitől függ az, hogy mikor indul el, mikor nem.


Olyan alkalmazásokra gondolok az akkufigyelőn kívül, amelyeknek egy héten egyszer "maguktól" el kellene indulniuk, afféle emlékeztetők.

2019. okt. 29. 02:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek a Battery Charge Notifiernek nincs háttlrfolyamata, ha bezárod vagy ramhiány miatt az android bezárja, csak reboot után indul újra.
2020. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (Most nem tudom, hogy milyen van a telefonon, de az jelez.)
2020. ápr. 7. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!