Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telefonom időnkén...

Az androidos telefonom időnként összekever néhány névjegyet. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az előző telefonomnál is volt ilyen. Valaki hívott, és teljesen más nevet jelenített meg. Most pedig telefonáltam (korábban hívtam már ezt a számot, talán el is mentettem a névjegyekhez), és felülírt ezzel a számmal egy meglévő névjegyet!

2015. ápr. 25. 11:52
 1/1 xp ali ***** válasza:
HA egy számhoz több név tartozik, akkor van ez. Javaslom, hogy rakd rendbe a névjegyeidet PC-n a google-ban (névjegyek egyesítése aztán a megfelelő képpen történő elnevezése). Négy munka, de egyszer megéri. És állítsd be telefonkönyvben a telcsiden, hogy csak azok a partnerek jelenjenek meg, akiknek van telszámuk. És ha több postafiókot is használsz, csak ott szinkronizálj, ahol kell. ÉS a facebook szinkronizálást kapcsold ki. Ilyesmi...
2015. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!