Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van mod a jatekok kozott levo...

Van mod a jatekok kozott levo reklamok blokkolasara?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van mindenfele reklamblokkolo Adblock plus-t meg az Adguard le van toltve, de az inkabb a safari meg chrome-on blokkol.

Van letoltve egy ket jatek amivel igy elutom az idot utazaskozben, viszont baromi idegesito, hogy ha megnyerek barmilyen jateknal egy palyat vegig kell neznem egy masik jatek reklamat.. gondolom ezt mindenki tapsztalja, van barmilyen megoldas ezeknek a folyamatos agyb*szo reklamok blokkolasara? Mert mar lassan tobb ido a reklam mint nyerni a palyakon es minden palya utan vegig kell neznem egy reklamoz.. az elet nagy problemai..


2019. okt. 28. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
AdAway nekem bevált. Hosts fájlokkal működik, ezért rootolt eszköz kell hozzá. De ez kinyírja az opcionális, ajándékokért megnézhető videókat is.
2019. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Megveszed a teljes verziót és nem lesz reklám
2019. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Kapcsold ki a netet jatek kozben
2019. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
luckypatchers.com
2019. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem írták: Net kikapcs, és csak aztán indítsd a játékot.
2019. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!