Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

Főleg játékra kellene de azért legyen jó a kamerája is

Kb 50-65 ezerig keresek



2019. okt. 31. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Xiaomi Redmi Note 8 a leírtak alapján.

Mi A3 is jó választás lehet.

2019. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Már a redmi note 7 is jó lesz erre szerintem, 60 körül már kapni
2019. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is Redmi Note 7-em van, ezt válaszd! Viszont tokot rendelj rá Aliexpressről, mert a gyári tokból kilóg a kamera... Pl:

[link]

2019. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi pénzért valóban a Snapdragon 665/Adreno 610 a létező legbikásabb hardver, ami játéknál a legfontosabb szempont, és mindkettőben az van, viszont az Mi A3-nak csak 720p kijelzője van, a Redmi Note 8-nak viszont 1080p! Előbbit jobban viszi, de utóbbinál sincs laggolás, ráadásul szebb a megjelenítés, én egyértelműen a Note 8-at választanám!
2019. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én láttam a Xiaom Mi Mix 2-t 62500 ért arról mi a véleményetek?
2019. okt. 31. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyi pénzért adják, akkor valószínűleg annyi garancia van ott, mint a piacon egy zöldségre, meg ne vedd.
2019. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Mi Mix 2 ?! Na ne! Anno felsőkategóriás telefon volt ugyan, de ahogy változik a hardveres trend, ma már a középkategóriások is szépen lealázzák! Elvégre több mint 2 éves típus, így jócskán csökkent az ára, de a "hardveres infláció" ellen akkor sem tud mit tenni! Ellenben a Redmi Note 8 bár ugyan csak középkategóriás, de hardveresen már most is jobb nála, és vadiúj friss típus, így ráadásul frissítést is jóval tovább kap majd!
2019. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Inkább a modern középkategóriában nézelődnék, 2 éves telefont már nem érdemes hiába csúcskategóriás mivel már szoftveres frissítéseket sem nagyon fog már kapni.

Tudom sokak szerint elhanyagolható, de mostanában évente váltogatjuk a főverziót, így elég hamar támogatás nélkül maradhat egy telefon.

Mondjuk egy valami biztos, hogy kamerában nem éri el egy középkategóriás telefon sem azt a szintet, épp az miatt érdemes csúcsot venni.(még az S6 szintjén sem éri el sok középkategóriás telefon pedig az is milyen régi már)

2019. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat de attól még irhattok ;)
2019. okt. 31. 19:31
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

A Mix 2-ben snapdragon 835 van. Az igencsak jó még most is. Hülyeség amit az előző írt. Messze jobb eredményeket hoz a Mix 2, mint a Redmi 8. A redmi mindig is a közép sőt az alsó közép kategóriát képviselte. Mostanában már inkább a középet. Viszont a 800-as sorozat a snapiból mindig is jóval erősebb volt a 600-astól. A Mix 2-nek viszont az akkuja jóval kisebb.

A mix 2nek több a memóriája is. Az meg szintén kell a játékokhoz. Mondjuk a Redmiből is van 6GB-os a pro, viszont annak az ára jóval magasabb.

2019. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!