Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont valasszak?

Milyen telefont valasszak?

Figyelt kérdés
Uj telefont akarok venni,de nem tudom hogy milyet. Jelenleg egy Alcatel Pixi 4-em van 6 colos.Ez a telefon eleg nagy ezert ennel kisebbet szeretnek. Fontos hogy szep kepet csinaljon, meg hogy gyors legyen. De ne horror aron legyen.

2019. jan. 5. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha te dontod el hogy neked mi a jo es milyen kepessegekre vagysz mekkora tudasu telot akarsz. Itt mindenki mast fog mondani mert mindenkinek mas az elvarasa es az izlese! Akkor sem fogsz tudni donteni ha 10 kulonbozo fel lesz itt sorolva.
2019. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi neked a horror ár?

Mit jelent neked a "szép kép"? Tudok mondani olyan telefont, amiben 20 MP-s kamera van és használhatatlan, meg olyat is amiben 12 és top 10-es minőséget ad.

Mihez legyen gyors? Facebookhoz vagy komolyabb játékokhoz?

Függetlenül akarod vagy szolgáltatótól részletre, mert ez sem mindegy, egy összegben nyolcvanezer sok, részletben fizetve százötvenet alig lehet megérezni.


Ezek mind olyan dolgok amiket neked kell átgondolni, de előre szólok, ha mindent is tud óccsóért, ott valami svindli lesz a dologban. Ne mondd, hogy nem szóltam.


Huaweit fogják ajángatni itt, mennyire jó, mennyire elégedettek vele, satöbbi, szolgáltatótól fillérekért ki lehet hozni a középkategóriás készülékeiket, szerintem átlag felhasználónak nem kell annál több, bár én akkor sem vennék olyat, ha fizetnének érte, mert nekem más igényeim vannak.

2019. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, megőrülök! Megint egy olyan kérdező, aki képtelen árat vagy árkategóriát írni, csak annyit hogy "ne horror áron"! Attól függ, kinek mennyi, nem vagyunk egyformák!

Viszont manapság a Pixi 4 már elég olcsó és elavult, szinte bármelyik telefon megváltás lenne, de például a Nokia 6.1 (2018) az egyik legjobb telefon 60 ezer Ft környékén, na az például senkinek se horror ár!

2019. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!