Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor hellochat tarifacsomag?

Telenor hellochat tarifacsomag?

Figyelt kérdés
Van akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? 2000 Ft havonta nettel együtt vagy ehhez kell még külön netet rendelni? Kell e hozzá másik sim kártya?

2019. nov. 2. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Nincs hellochat tarifacsomag.

Amiről te beszélsz az kiegészítő szolgáltatás.

2019. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

A Telenor oldaláról:

1 GB mobilnet belföldön és az EU-ban

Korlátlan social app (Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, WhatsApp) használat belföldön, 2,7 GB adatkeret az EU-ban

Csak Hello Kártyás tarifacsomaghoz rendelhető!

[link]


Kiemelném, hogy csak Hello Kártyás tarifacsomaghoz rendelhető (azaz csak 2019 június 18.-a után rendelt csomagokhoz)!


Tehát nem kell hozzá külön internetet rendelni, mert van benne 1 GB adatkeret, ami mindenre felhasználható, és az 1 GB-on felül korlátlan a social app.

Úgy tudom, hogy a korlátlanságba a Facebook videók nem számítanak bele, csak a szöveges és fényképes hírfolyam, tehát a videók automatikus lejátszását érdemes kikapcsolni (mert levonja az 1 GB-ból). A VOIP, azaz az internetes telefonálás is az 1 GB adatforgalom terhére megy.

Meg az ÁSZF-ben az van, ha túlléped az 1 GB keretet, 0/0 Mbit/s-ra lassítanak, azaz nem lesz internet (és elvileg akkor a Facebook sem fog menni, bár ez lehetséges, hogy igen).


Tehát ha elsősorban Facebook böngészésre, és Messengeren írkálni kell a csomag, minimálisan használsz csak VOIP-ot, meg minimálisan böngésznél más oldalakon, akkor elegendő ez a csomag egy hónapra.


Ha kevés az 1 GB, akkor 2500 Ft-ért van 3 GB-os csomag is, ez csak 500 Ft-al drágább havonta a hellochat csomagnál. Igaz ebben nem korlátlan a social app, de ha elsősorban VOIP-ra (intenetes telefonálás) kell, akkor ez előnyösebb. Ez is csak hello kártyás csomaghoz rendelhető, régebbi csomagoknál 3500 Ft a havidíja (tehát érdemes tarifát váltani, ha a régi csomagban vagy, viszont több lesz a percdíj 6 Ft-al, ha váltasz).

2019. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom, hogy a korlátlanságba a Facebook, csak a szöveges és fényképes hírfolyam, tehát a videók nem számítanak bele automatikus lejátszását érdemes kikapcsolni.."


Akkor Telenor félrevezeti az embereket!


"A közösségi oldalakat aktívan használóknak pedig a Telenor a HelloChat adatjegyet ajánlja, amely a korlátlan belföldi Facebook, Messenger, Twitter, Whatsapp és Instagram-használat mellett 1GB általános adatkeretet is nyújt 2000 forintért."

2020. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A megadott alkalmazásokon belül ingyenes a: kép és videó megtekintés és a hívás is. Én is elolvastam az ÁSZF-et, amelyben nem tértek ki erre külön, így rákérdeztem és megerősítették, hogy így van.

A képek és videók letöltése már lehetséges, hogy fizetős, mert az egy plusz szolgáltatás, de ez csak saját meglátás.

2020. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!