Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Audis flotta tarifacsomag....

Audis flotta tarifacsomag. Melyik szolgáltatónál mi van a csomagban?

Figyelt kérdés
Győri Audi cég dolgozóinak (bár gondolom mindenki másnak is) milyen flottás csomagot ad a vodafone,telenor,telekom? Nem adtak felvilágosítást,állítólag csak az audi személyügye mondhatja meg a havidíjat,hívásdíjakat és hogy hány gb net van benne.
2018. júl. 3. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha dolgozó vagy, akkor csak hívd fel őket és megadják neked a kért infót.
2018. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külsős dolgozó vagyok,így nem adnak infót. De ha jó lenne,akkor aláíratnám testvéremmel a hozzátartozói nyilatkozatot és én is köthetnék. Köszi a linket,hát sok mindent nem értek belőle. :D Valami olyasmit beszéltek munkába,hogy 5gb net és korlátlan beszélgetés bmelyik hálózatba 3500 ft. Viszont ilyet itt nem látok,és mindenhol csak flottások között ír korlátlan beszélgetést.
2018. júl. 3. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Vodánál valóban az Audi flotta 3500 ft.


Korlátlan belföldi beszélgetés + 5GB net.

2018. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1es vagyok.A link biztosabb.

Flotta ,fél-1 évente változathatja a csomagjait.És több év esetén kaphat egyéni ajánlatokat.

Illetve ha családon belül hivják meg is más.

2018. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 3. 15:11
 7/7 anonim válasza:
Telenor 3175ft, korlátlan hívás, SMS, 10gb nettel.
2018. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!