Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van akinek nem jött be a xiaomi?

Van akinek nem jött be a xiaomi?

Figyelt kérdés
Nekem is xiaomim van, de őszintén szólva picit csalódás. Egy rossz tapasztalat alapján viszont nem akarom temetni a márkát, azt is elképzelhetőnek tartom hogy a következő telefonom is xiaomi lesz, csak kíváncsi vagyok hogy rajtam kívül vannak-e itt olyanok akik hasonlóan jártak :D
2019. nov. 3. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt a Xiaomi a középkategóriában azaz az 50-től 100-120 ezres árig...

Felette nem éri meg Xiaomit venni hiszen ugyan ezen az áron már egy sokkal jobb minőségű Samsung/Huawei-t veszel!

Nekem Xiaomi Mi 8-asom volt az előző készülékem, aztán megvettem a Samsung Galaxy S10e-met aminél rájöttem mi is az igazi minőség!

Számomra nem volt csalódás a Xiaomi, hiszen korrekt áron korrekt telefont kaptam, de így egy S10E után többet biztosan nem veszek Xiaomi-t! ;)

2019. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött. 45-ért vettem egy korrekt, jól használható telefont. Más márkából ennyiért hulladékot kaptam volna.

Neked miért volt csalódás?

2019. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ár/érték arányban ez a márka a csúcs, tehát alsó-alsóközép kategóriában xiaomit vennék annak ellenére is, hogy nem tetszik nekem a MIUI rendszer. Csúcskategóriában már inkább OnePlus-t vagy Samsungot vagy applet vennék. Olyan mint ha a xiaomi nem is foglalkozna az ilyen zászlóhajós telefonok elleni harccal. Inkább a középkategóriába szeret király lenni. Igen ott a Mi 9T Pro, de egy ugyanolyan tudású samsungnak sokkal jobb az összeszerelése, anyaghasználata, frissítései stb..
2019. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha nincs konkrét elvárásod, akkor miben csalódtál?

Ha meg van elképzelésed, miért nem ahhoz választasz készüléket?

2019. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kèt Xiaomi-m volt eddig, egy Redmi 4x ès egy MI A2 Lite. Előbbivel màr a kezdetektől gondjaim voltak (lefagyott, akadozott a rendszer), utóbbin meg az Android One rendszer nem tetszett. Most egy Galaxy A50-em van, 1-2 dolgot leszàmítva előrelèpès a Xiaomi-khoz kèpest (mondjuk nem is egy àrkategória, de èn ezt akciósan vettem, így viszont nem volt nagy különbsèg àrban) szóval hasonló vèlemènyen vagyok, mint az 1-es hozzàszóló: az A50 utàn tuti nem veszek Xiaomi-t mègegyszer!
2019. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs xiaomival, de ismerősi körben sok embernek van, és onnan látom nagyjából. Azt láttam, hogy remek telefonjai vannak, és kicsit megdöbbentően jó áron, mi 9t, 9t pro, nagyon jók, mi a1 lite, mai napig teljesen jól használható, régi redmi 4, annyi pénzért jobb nem volt.

Ha telekomnál lett volna már nyáron részletre (most csak 2 van) xiaomi, ami nekem megfelel, akkor szinte biztos hogy olyant veszek, de samsung a50 lett, igaz nem bántam meg. Követem prohardveren a fórumát, és abból azt látom, hogy sokan akik a50-et vettek, és xiaomi tulajok voltak szidják a márkát, mert hogy főzni kellett a romot, hogy rendesen lehessen használni, mert a szoftverezettsége nem volt a toppon soha. Ha egyszer lesz ilyen telefonom, akkor erről meg fogok bizonyosodni, viszont eddig egy ismerősöm sem panaszkodott erről...


Mi volt a rossz tapasztalatod?

2019. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gugu Gabor ***** válasza:

Alapvetően pozitiv a megitélésem néha vannak hülyeségei de ha 2 hetente egyszer ujra kelll indítani nem bagy ügy ennyi pénzért

Nyilván nem egy s10 vagy iphone x hardvert kell várni, de ár érték arányban abszolut bem csalódtam

2019. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazàból az MI A2 Lite-on a rendszer nem tetszett, szinte stock android (bàr èpp ez a lènyege a rendszernek), viszont mikor megvettem, nem gondoltam volna, hogy ennyire fapados lesz. A Redmi 4x az meg nagyon megbízhatatlanul működött nàlam, hiàba dícsèrtèk agyon sokan. Az A50-em mèg csak kèt hete van meg, de eddig 1-2 dolgot kivève nem vagyok csalódott, de hogy mi lesz hosszabb tàvon, nem tudom. A OneUI az nekem minden eddigi rendszernèl jobban tetszik, jól testreszabható, gyors, viszont több erőforràst igènyel, ami miatt nyilvàn üzemidőben nem hozza a Xiaomi-k szintjèt. Dehàt ugye valamit valamièrt... A màsik pozitívum a kijelző, abban sokkal jobb, mint a Xiaomi-k. De majd idővel kiderül, mennyire èrte meg az A50, mert sok vélemènyt elolvasva elèg vegyesek a tapasztalatok.
2019. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

igaz csak egy hete vettem a xiaomi redmi note 7-est 65e pézért.


Android 9 op rendszerrel, 4 Giga pont elég.


jelenleg három telóm van, egy LG G2, ez hat éves, hibátlan eredeti aksival, 2 Gb RAM, a másik három éves Huawei BTV, ez szintén hibátlan, 4Gb rammal, és a most vásárolt xiaomi..meglepő az aksi ereje..két nap után még 30% van benne..


egy, amit szokni kell, az az LG G2 op rendszere..4.2.2, a Huawei 7.0-ás, ez a xiaomi 9.0-ás. A MIUI-t kerülöm.


a kérdésre válaszolva nekem bejött a xiaomi, baromi sok új, meglepő dolgot tud...az igaz, hogy a bankolás ezzel nagyon könnyű, főleg az osztott képernyő(lehetőség) miatt.


Volt dupla ennyiért Sony-m is, de annak kétszer örültem..főleg, amikor elajándékoztam.


Szóval a kínaiak nagyon tudnak.

2019. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 5 plusom van jó teló, de bárcsak arcfelismerés necsak indiai régióval lenne. Vacak indiai appok is felrakódnak így, a naptáramat rendszeresen befrissítí egy hónapja és csak frissítés törléssel lesz megint magyar. Indiai eseményekkel dúsítja. Ha az appokkal nem foglalkozok és letöltött naptárat használok nagyon jó teló.
2019. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!