Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van akinek nem jött be a xiaomi?

Van akinek nem jött be a xiaomi?

Figyelt kérdés
Nekem is xiaomim van, de őszintén szólva picit csalódás. Egy rossz tapasztalat alapján viszont nem akarom temetni a márkát, azt is elképzelhetőnek tartom hogy a következő telefonom is xiaomi lesz, csak kíváncsi vagyok hogy rajtam kívül vannak-e itt olyanok akik hasonlóan jártak :D
2019. nov. 3. 10:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én egy xiaomi redmi note 5pro-t használok, több mint egy éve. A képernyővel van a legtöbb problémám, néha lefagy, még gyakrabban (mostanában szinte naponta) félreérzékel, vagy "túlérzékel". Olyan helyekre képzeli az ujjam aminek a közelében sincs a kezem. Tegnap pl azzal szórakoztatott, hogy fel-le nyitogatott egy chatfejet, és ugrált az épp megnyitott oldalon. Ezt csinálta kb másfél, két percig, utána megint barátok lettünk. A kamera sem úgy működik ahogy kéne neki. Lassan nyitja meg magát az appot, lassan készülnek a képek, ha egyáltalán érzékeli hogy mit szeretnék tőle. Néha össze is omlik. Mondjuk az esetek többségében azért használható, és szép képeket készít. Őszintén szólva nem értek a telefonokhoz, szóval nem vágom hogy ez már az öregedés jele, és szomorú ám de normális, vagy én rontottam el esetleg valamivel. Ezek a "tünetek" pár hónapja léptek fel (a garanciám már nem volt érvényes akkor), előtte nem. Addig egy teljesen korrekt telefon volt, nagyon szerettem. Azért most is szeretem, nagyon sok jó tulajdonsága is van, csak a negatívumok miatt nem érzem már annyira stabilnak mint amennyire mások szerint annak kéne lennie.

Köszönöm egyébként mindenkinek a válaszokat :)

2019. nov. 3. 14:29
 12/12 anonim ***** válasza:
9# remélem tudod, hogy az LG-t nem a kínaiak gyártják, hanem a dél-koreaiak.
2019. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!