Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azzal a kérdéssel fordultam...

Azzal a kérdéssel fordultam hozzátok hogy nekem van egy iphone 8 plus telom amit keztol vettem es jelenleg nem tudom használni mert kéri az apple id t de sajnos nem tudom az előző tulajt elérni . Ezt szerintetek javítható fogom tudni használni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lopott és jól át lettél verve 👏👏👏
2019. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A lopo... izé, "használtan vásárolt" telefonod feltö... na, mindig rosszra gondolok, szóval a "javításban" senki nem fog neked segíteni.

Vagy megpróbálod visszaadni a cigá... izé, kereskedőnek, vagy így jártál.

2019. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én ezt használtam
2019. nov. 3. 22:44
 4/17 anonim ***** válasza:

ilyen az ha romátol veszel iphonet

amugy fel lehet flashelni. neten fent van hogyan.

2019. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Zárjuk ezt rövidre: lezárt ájfón = lopott/talált. Nem fogod kinyitni, de legalább olcsó volt.
2019. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
de ki lehet nyitni. google.
2019. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Dobd ki
2019. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
És akkor szerinted támogatni kéne a lopott/talált telefonok használatba vételét? Pont ugyanez az android is, 2 naponta van egy kérdés az frp lockos készülékekről. Nincs rájuk megoldás, mehet a farokba az orgazda, téma lezárva.
2019. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó lenne már megérteni, hogy használtan nem veszünk akárkitől telefont! Nem egy ilyen kérdés volt már itt ezzel kapcsolatban, de ennek ellenére csak van még olyan akinek minden áron Ájfon kell. Van pénzed rá vedd meg újonnan, aztán nem lesznek ilyen gondok. Használtan akarod venni? Akkor adja oda az "eladó" minden papírját, jelszót, stb-t.
2019. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"De én ezt használtam"

Megváltozott a helyzet. Ezentúl nem fogod.

Tudom, csábító olcsón venni dolgokat, de amikor benne van a pakliban hogy bukni lehet és bekövetkezik, akkor le kell nyelni.

Nem tehetsz semmit. Max kérdéseket írsz ki róla, de a lényegen nem változik.

Ez a letiltósdi nem azért van, hogy kitoljanak a magadfajtával, de mégsem te jársz jól a végén.

2019. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!