Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még olyan ember, aki ún....

Van még olyan ember, aki ún. "gagyi" telefont használ?

Figyelt kérdés
Miért jó az? Munkavégzést hogy oldja meg vele? Céges levelezésre sem használható.
2019. nov. 5. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem apám. Céges telefon, nem nagyon szereti ezeket az új technikákat (csak néhány dologban), elég régimódi, és pont hogy utálja ha folyamatosan csörög, emaileket nem is akarna folyamat kezelni, sms-re, telefonálásra használja, meg nagy ritkán fotózásra, ha valamit csak megmutatna, neki untig elég :)

Meg pl. láttam olyant, hogy kajáldában, ahonnan sokan rendelnek, ilyen telefonon hívták őket, mert egyszerű, és felesleges ilyen helyzetre okos telefon. Nővérem is sokat telefonál céges dolgok miatt, mert elad ezt-azt, és ilyen nyomkodós telefont kapott erre a célra, csak telefonálni mai napig kiváló, hetente kell őket tölteni.

2019. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki dolgozik cégnél, vagy ha igen, akkor sem olyan a munkaköre mindenkinek, hogy van saját e-mailje és szükséges otthon is olvasgatni. Elég kis szegmenst érint a problémád
2019. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok. Nagymamámnak is az van, internetet gépen épp hogy tudja kezelni, de pl videót már nehezen bírja elindítani, neki is nokia-ja van, nem is hiányzik neki jobb, illetve sms-t sem tud írni, csak telefonálni.

Egyszerűen vannak olyan emberek akik nem hiányolják, osztályfőnököm is ilyen, pedig informatikus. Neki elég hogy telefonál, minden mást laptopján elvégez.

2019. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha a gagyi alatt a hagyományos mobiltelefont (nem okostelefont) érted, akkor természetesen van olyan ember aki még olyat használ. Leginkább az idősek akinek az okostelefon már bonyolult, és szükségük sincs rá, de egy sima mobillal még elboldogulnak. Pl. az én nagyszüleim is ilyenek.

Ha a noname kínai készülékekre értetted a gagyit, akkor azt én sem értem hogy olyat emberek hogy hajlandóak egyáltalán kézbevenni (nemhogy használni), de egyébként bizony ilyenek is léteznek.

2019. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Van. Munkanélküliként örülök, hogy van egyáltalán valami készülék, amin tudok hívásokat indítani és fogadni, esetleg SMS-t írni.
2019. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
pl olyan aki csak és kizárólag telefonálásra használja.
2019. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagymamám.
2019. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

"Munkavégzést hogy oldja meg vele?"

Látom nem tudod mit jelent az hogy munka.


"Céges levelezésre sem használható."

Ja, a hentesnek, a zöldségesnek, a péknek, a buszsofőrnek, a kőművesnek, meg a többinek biztosan tudnál mesélni a céges levelezésről.

2019. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

"Miért jó az? Munkavégzést hogy oldja meg vele? Céges levelezésre sem használható."

Anélkül meg nem élet az élet, elvégre.

Hol élsz te, a saját, szűk élettereden kívül nem látsz semmit?

Mondanám, hogy valami gyerek írta ezt a butácska kérdést, de egy gyereket viszont mit érdekelnek a céges hülyeségek?

Érthetetlen, milyen furcsa figurák vannak.

2019. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Például én!


A munkavégzést a szerszámaimmal oldom meg (burkoló vagyok).


Hordjak magamnál egy több tízezres okos-telefont?

Minek? Hogy összebaxam a képernyőt?

Egyébként is! Minek?


Jó nekem a Motorola W388. 10 éve megvan, akksit egyszer kellett cserélni. Kíváncsi lennék hogy a te okos-telefonod meddig fogja bírni! :D

2019. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!