Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincsenek meg a 7 éves...

Ha nincsenek meg a 7 éves telefonom papírjai, akkor nem vihetem szervizbe? Nézegettem a neten fórumokat, és a legtöbb ember szerint ilyenkor nem javítják meg a telefont. Mennyi igaz ebből?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha 7 éves vehetnél egy újabbat is, többe kerülne a javítás mint a készülék értéke
2018. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
csak érintőpanel hibája van amúgy minden flottul működne rajta,
2018. aug. 9. 15:17
 3/21 anonim ***** válasza:

Viheted szervizbe, meg is fogják javítani.

Mobildokihoz kell vinni.


Amúgy egy 7 éves telefont már nem javítgatnék, veszel egy vadonatújat 40-50e Ft-ért, ami 1000x jobb.

2018. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne vihetned szervizbe? Garancianal szamitanak a papirjai, de 7 ev utan az mar ugysem kerdeses.
2018. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az anyagim nem engedi a 40-50 ezer ft-ot most, de ha 10-nél nem kerül többe akkor ez még belefér. Ráadásul nagyon jó telefon, semmi problémája, csak épp ennyi hogy az érintőpanel elromlott.
2018. aug. 9. 15:27
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Csak azért, mert van egy csekély hibája, még nem kell kidobni, és kihajítani, majd venni sokkal többért újat.


Szereti, megszokta, használja egészséggel. Veletek van a baj, nem vele!

2018. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne vihetnéd már szervizbe, hát a szerviz ebből él! Csak a garanciális, vagyis ingyenes javításhoz kell a papír, hogy tudják a vásárlás időpontját.
2018. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én sem engedhettem meg anyagilag egy középkategóriás telefont magamnak egy összegben, így megvettem részletre.

Valószínűleg alkatrészt sem kapni már hozzá, nem hiszem, hogy lesz szervit, ami vállalni fogja a javítást.

2018. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
3 szervizt is találtam, akik kicserélik. Úgy hogy most örülök.
2018. aug. 9. 15:33
 10/21 anonim ***** válasza:

ha egy új telefonból kimegy az érintő panel ott is elkell gondolkozni, hogy megéri-e

nekem is volt olyan egy 70ezres telefonnál, hogy "csak" az érintő panel ment ki, szervízbe garanciásan megcsinálták volta 130ezerért

mert ugye az alkatrész + a munkadíj...

inkább vettem másikat

2018. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!