Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy A70 jó...

A Samsung Galaxy A70 jó telefon? Akinek ilyen van, milyen tapasztalata van vele?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés, mennyivel jobb mint az A50? Megéri a felárat?
2019. nov. 5. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A50-t nem ismerem, de az A70-ben az a jó, hogy jól bírja az akksi, van Always on Display. Negatívum, hogy másodszor megy szervízbe gyári hibák és a szervíz hozzá nem értése miatt. Kamera nekem semmi extra, átlagos.
2019. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be mész egy Samsung márkabolt a és megnézed magadnak ott ki van rakva meg lehet támogatni ,stb .
2019. nov. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem A50-em van és teljesen jó és az ára is jó, de ha egy kicsit több pénzt szánsz rá akkor az A70-et vedd!
2019. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos még nincs, de egy ideje ilyet készülök venni, szerintem brutális!

A hardvere közel sem a csúcs, de azért elég bikás, kb. mindenhez kellően erős, ráadásul bár az A50 hardverének jobb paraméterei vannak, de az Exynos-szal szemben a Qualcomm-nak annyival jobb technológiája van, hogy hosszabb távon összehasonlítva megmutatkozna a gyorsasági fölénye!

Kamera egyértelműen sokkal jobb: a képek kb. azonos minőségűek, viszont az A70-é egyrészt nagyobb felbontású, másrészt a színeket is élethűen adja vissza, míg az A50 inkább meseszerűen kiszínezi! Videózásban csalódást kelt az A50: bár szó se róla, szuper a Full HD, na de akkor is 1080p @ 30fps - teljesen alap, ezt ma már minden telefon tudja, még a legolcsóbbak is, viszont egy több mint 80 ezres telefontól már többet várna az ember! Az A70 viszont nem csak 4K-ban tud videózni, de 1080p-t is akár folyamatos 240fps-ben tud rögzíteni, ami önmagában is elképesztő!

Mindezek mellett nem csak az akksija jó nagy az A70-nek, de ráadásul elég sok funkciója van, ami sajnos főleg együtt ma már nincs minden telefonban, még a legnagyobb csúcsmodellekben sem mindig: dual sim + 512 GB-ig bővíthető memória egyszerre (3 kártyafoglalat), OTG, fm rádió, Jack csatlakozó, NFC, gyorstöltés, arcfelismerő!

Az 5G még nem annyira elterjedt, és a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó is még kiforratlan, direkt nem írtam őket a többi funkcióhoz!

Nade mindez együtt függetlenül 100-120 ezer Ft között nagyon szuper, a legjobb ár-érték arányú telefonok egyike a Galaxy A70, abszolút megéri önmagában is, és az A50-hez képest a felárat is!

Az A50s azért már komolyabb ellenfél, de szerintem az A70 még azzal szemben is nyerő!

2019. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!