Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meiket erdemes megvenni?...

Joell kérdése:

Meiket erdemes megvenni? Samsung galaxy note 8 vagy galaxy a50? meik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
samsung, galaxy
2019. nov. 6. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
note 8. Nekem is az van fasua kis telefon. Bírja a mindennapos használatot.
2019. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen en nekem is ez tunik jobbnak meg ha regebbi is...csak egy felso kategorias cucc...de az hogy nagyobb mar az a szeria kijelzoje mint a note ok e az kicsit gaz....meg hogy kb a hardverben meg kijelzobe integralt ujlenyomatolvasoban szltb tudasokban versenyre tudnak kelni a csuny kategoriaval..
2019. nov. 6. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Note 8.
2019. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat..hat igen a noteban gondolom a vezetek nelkuli toltes a ceruza funkciok es a qhd kijelzo meg a premium mivolta igy is legyozi a fiatalabb kozep kategoriat....lehet azon 8 kamera is meg egyebb modern okossagok...a note az note :)
2019. nov. 6. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
En note 8-rol valtottam a70-re. Nagyjabol egy szinten van teljesitmenyben, viszont En ugy vettem eszre, hogy az A70 furgebb. Az akkumulator ideje pedig messze felulmulja a note 8-omat. 1.5, 2 naponta toltom ellenben a note8-cal amit naponta akar 2-3x is toltore kellett tennem. Az biztos, hogy premium erzest kelt a note hiszen flagship mobil volt egykor, errol gondoskodik a femhaz es az uveg. A kameraja is szebb kepeket keszit szerintem az a70-nel. Viszont az a70 megkapja az android 10et is es az uj biztonsagi frissiteseket is legalabb meg 1,5-2 evig ellenben a note8-cal ami, ha jol tudom marad az Oreon (android 8). Regebben vonzott nagyon, hogy felsokategorias telefonom legyen, a note 8 elott egy note 4em volt hosszu ideig, es a mai napig is mukodik. Viszont a Samu odatette magat engem meggyozott eddig, hogy a felso-kozepkategoria is mennyire jol felszerelt es a jatekokkal sincs kulonosebb baja. Azt is hozza kell tennem, hogy a quadHD kijelzon sem fogsz oriasi elterest latni, ha egymas mellé teszed a ket telefont. Sot a note8-nak olyan fura "sargas" a feher szine, mint amikor az a70-en bekapcsolva van a kekfenyszuro. Szoval, ha eltudsz tekinteni attol, hogy az a50 esetedben muanyag hazzal es hatlappal bir es egy picit eletlenebb kepeket keszit a note8-nal akkor kb bestbuy. Bar a helyedben, ha szereted a nagyobb telefonokat esetemben az a70... azt a plusz 10ezer forintot bőven megéri és a plusz 2gb ram sem elhanyagolhato tenyezo szerintem. Eleinte oriasinak tunhet 6,7" de nagyon konnyen meglehet szokni, es az eddig elegge lassan mukodo kijelzo alatti ujjlenyomat olvasot is szftveresen javitottak szoval mostmar azzal sincs kivetni valom. En nem bantam meg, hogy lecsereltem foleg, hogy eleg sokat hasznalom es az uzemido a sokkal nagyobb akkumulatornak koszonhetoen merfoldekkel nagyobb, mint a note 8-nal. Kompromisszumot kell kotnod, a sajat igenyeid alapjan dontsd el, de en az a70-et valasztottam note 8 utan.
2019. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
android 9.0 ig frissult a note 8.de meg a 8.0 is egy hasznalhato rendszer...koszi a valaszt
2019. nov. 6. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!