Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire valoszinu hogy...

Mennyire valoszinu hogy lehallgat a telefonom?

Figyelt kérdés

Olyan celzott hirdeteseket kapok hogy a szekrol lefordulok...


Raszoltam valakire hogy hangosabban mert nem hallom, jott a hallasvizsgalat reklam.

Mondtam tesomnak vegye elo a merleget mert a pontos adag kell, jott a dieta reklam.

Ma beszeltem nemetul otthon tesommal a laptop nemet utazasi ajanlatokat dobott ki holott magyarra van allitva, a nemet ugye nekem idegennyelv mivel itthon elunk


Es ez csak a mai amit megfigyeltem...


Ezeknek mennyi az eselye?


2019. nov. 6. 22:45
1 2
 1/14 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Igen, ez ma már így működik. Ijesztő.
2019. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
ez az android... Rengeteg kezelhetetlen hozzáférés kb mindenhez
2019. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ne haragudj de ez egy iphone es egy HP laptop
2019. nov. 6. 23:30
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez ma már csak így van.

Ja, és reklamálni sem lehet, mivel az ÁSZF-ben benne van, hogy a hirdetések személyre szabásához adatokat gyűjthetnek a felhasználótól.

Undorító!

2019. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%
Igen ez így megy lehallgatnak,Sebestyen Balazsek is kiprobaltak ezt a reggeli műsorban direkt olyan szavakat mondtak amiket soha nem használnak es fel oran belül jöttek a hirdetesek
2019. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
52%
Komoly?
2019. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudtam hogy magyarul is mukodik de azt mar eszrevettuk hogy angolul jol ert az Iphone :D

Mi angolul beszelgetunk a felesegemmel es ha pl babakrol beszelgetunk akkor jonnek a telefonjan a pelenka reklamok.

2019. nov. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Lehetséges. Ez ellen az a legjobb, hogy nem törődsz vele, hogy lehallgatnak-e vagy sem, de a reklámokat és a szóróanyagokat IGNORÁLOD. Magyarul: nem érnek el semmit azzal, ha lehallgatnak. Ő manipulálni akar, te meg leXarod. Ilyen egyszerű. Menj a saját fejed után, mindig az a legjobb, főleg, ha okos ember vagy.
2019. nov. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%
Igen, ez így működik. Okostelefon, okos tv, kamerák mindenfelé, arcfelismerők, robotok, mindez mára már valóság. Ráadásul a jövő a mesterséges intelligencia, ami figyel és tanul. Az ijesztő inkább az, hogy előbb utóbb többet fog tudni rólad, mint Te magad. A gyűjtött információ pedig sok esetben örökre megmarad. És nem lehetsz benne biztos, hogy ezt mindig csak ártalmatlan hirdetésekre fogják használni…. De tenni ez ellen lehetetlen. Ez a modern világ.
2019. nov. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!