Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a XIAOMI...

Mi a véleményetek a XIAOMI Redmi Note 7 okostelefonról? Ti használjátok? Ha igen, mi a tapasztalatotok? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és anyagilag eléggé

behatárolt vagyok sajnos. Szeretnék egy normális telefont vásárolni, de természetesen nem a legalsó kategóriából.

Nem ismerem annyira a XIAOMI márkát. Kérlek segítenétek a véleményetekkel?


link: [link]


konfiguráció:

-processzor: 4× 2.2 GHz Kryo 260 & 4× 1.8 GHz Kryo 260 (8mag)

-RAM: 4 GB

-kapacitás: 64 GB

-operációs rendszer: Android 9

-kijelző méret: 6.3 col

-felbontás: 2340 x 1080 pixel

-panel: IPS

-hátlapi kamera: 48 megapixel + 5 megapixel

-előlapi kamera: 13 megapixel

-akku: 4000 mAh

-ár: ~69.999 Ft



2019. nov. 7. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ár/Érték arányban a legjobb. Nekem csak azért nincs Xiaomim, mert nem tetszik a MIUI.

Megbízható telefon!

2019. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a stock android kinézet és a miui felülete között?
2019. nov. 7. 21:24
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Elég sok. Úgy kb minden.
2019. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
A stock Android nincs telepakolva felesleges előtelepített alkalmazásokkal. Például. :)
2019. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most néztem egy tesztet, ahol azt mondták, hogy plusz előtelepített alkalmazás az csak a Facebook app. Semmi más.
2019. nov. 7. 22:57
 6/19 anonim ***** válasza:
Anyámnak azt vettem, működik
2019. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó okostelefon.

Nekem bejön a MIUI felület. Felesleges app-ot nem vettem észre rajta, sőt! Nekem a gyári androidon vannak felesleges app-ok, szolgáltatások (Play újságos, Play filmek, stb. - jó, lehet hogy Amerikában sokan használják, de Magyarországon kevésbé). Ezen felül, volt ár példa, mikor a gyári Androidba emeltek bele olyan újítást, amit a MIUI-ban már benne volt (pl. a BT-n csatlakoztatott eszköz akkutöltöttsége). Most próbálom ki a MIUI 11-et és eddig, nem találtam rajta felesleget.

2019. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

#4 vagyok.


Kedves alulművelt látogatók, miért kell engem lepontozni mert más véleményen vagyok? :D

2019. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan ez a problémátok? Nem nehéz custom ROMot flashelni, a note 7 népszerű, valószínüleg van rá
2019. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, de teljesen felesleges, elég ha egy másik Launcher-t állít be az ember rajta és már meg is van.
2019. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!