Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek iPhone...

Milyen telefont vegyek iPhone 6 Plus után?

Figyelt kérdés

Igazából teljes mértékben elégedett vagyok vele, mindent tud, amire szükségem van, jó akksi idő, jó fotó, jack kimenet.. viszont váltanom kell, mert munka miatt szükségem van dual sim telefonra.


Milyen telefon lenne, amit szintén ilyen sokáig elégedetten tudnék használni? Nézegettem a Samsung note 9-et (használtan van már csak), illetve s10-es szériát, de nem tudom, hogy jó vétel-e. Nem szeretném évente lecserélni, ha veszek, legalább 4 évre venném.


Plusz amitől még tartok, az az OLED kijelző. Sokat ülök kocsiban, emiatt muszáj használnom a Waze-t, félek, hogy beég.


Szóval valami tipp?


2019. nov. 10. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Semmilyen androidos kütyü nem lesz olyan jó mint az Apple volt, pláne ha már megszoktad a tutit.

Első körben utánanéznék hogy Magyarországon támogatják-e már a szolgáltatók az Apple dual SIM-es megoldását, merthogy az újabb iPhone-ok tudják, de csak egy fizikai SIM megy beléjük, a második SIM-et valahogy rá lehet programozni második fizikai kártya nélkül.

Ha ez itthon még nem megy, akkor inkább hordanék két telefont minthogy androidra váltsak.

Az nem opció hogy két készüléked van, és az egyiket simán átirányítod a másikra?

2019. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd csak, meg is találtam:


[link]

2019. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, a laptopom kevesebbe került, mint ezek az új iPhone-ok.. egyszerűen nekem nem érnek ennyit. 200 fölött nem szívesen áldoznék telefonra. De köszi a tippet, ha nem lesz jobb, lehet átgondolom..

De nem zárkózok el egyelőre androidtól, ha volna valakinek még ötlete.

2019. nov. 10. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Az XR már nem olyan veszélyes árban és támogatja.

Vagy várj pár hónapot, tavasszal jön az új SE, nagyon jó hardvere lesz és 160-180e körül várható, de biztosan 200 alatt lesz.

2019. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudtam, akkor megvárom. Köszi szépen!

Kíváncsi leszek, milyen.

2019. nov. 10. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Samsung Galaxy A70 ? Hatalmas akksi, 3 kártyafoglalat (dual sim + microSD együtt), kellően erős hardver, és egy csomó funkciója van, így bármit lehet vele csinálni!
2019. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!