Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s plus vélemények?

Iphone 6s plus vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van kint ezer kérdés, de nem találtam kielégítő választ. Másodlagos telefonnak szeretném kipróbálás szempontból. Kérlek hagyjatok a szar ne vedd meg trollkodásokkal, az elsődleges telefonom(Sony Xperia xz prémium) is tuti az szerinted, mégis boldog felhasználója vagyok 2 éve!

2019. nov. 8. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Másodlagosnak megéri persze. :)
2019. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másodlagos telefonnak, ami csak hívásra kell(gondolom, mivel van egy elsődleges telefonod, azon csinálsz) minden egyebet), elég egy nyomógombos, esetleg egy 20 000 körüli okostelefon. IPhone-t venni ilyen célra baromság.
2019. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán újonnan már nem is lehet venni. Igazából én csak 7 plus-szal és sima 6s-sel találkoztam élőben, de amúgy nem vagyok iphone hívő.

Ha használtan jó áron találsz, akkor jó lehet, de mire kell másodlagosnak tényleg?

2019. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam, kiszeretném próbálni az iost, hogy tényleg olyan jó e, mint mondják. Viszont azt nemtudom, hogy a 6s plus megéri e, ezért tettem fel kérdésként.
2019. nov. 10. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olcsón találsz használtan akkor igen, bár így kipróbálás céljából inkább se, szerintem jobb konstrukció, a 6s tudása benne van, annyi, hogy kisebb.
2019. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!