Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s kikapcsol, érdemes...

Iphone 5s kikapcsol, érdemes lecserélni, ha más baja nincs?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem kapcsol ki. Csak ha télen elviszem futni. Tavaly is csinálta, hogy pár km utàn kikapcsolt, mintha lemerült volna. Mikor hazaértem, töltőte tettem, egyből be lehetett kapcsolni és az aksi jelezte a pl: 70%-ot. Aztán tavasztól megszűnt ez a probléma. De ma már megint hideg volt neki. A kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne újabb tipust venni vagy az is kikapcsolna a hidegben? Nagyon megszerettem ezt a telefont. Ezen kívül jól működik. Nem hiszem, hogy valami baja lenne, mert ezelőtt os 5s volt nekem, igyanígy nem bírta a hideget.

2019. nov. 14. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egy mai darab.

Azonban mint minden más használati tárgy, a telefon is igényeket elégít ki: így, ha megfelel az igényeidnek és még mindig szereted, tartsd meg!

2019. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az 5s ilyen volt nekem is.

Hidegben kikapcsolt.

Tipikus akku probléma

akku csere után jó lesz.

10000 forint alatti tétel

2019. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez előtti 5s telefonomat jó pár éve, februárban vettem. Ez is csinálta friss aksival. Ennek kb 1 hónapja mérettem meg szakszervízben az aksiját, 96 %-os, azt momdták, az jó. De mimt mondtam, csakis akkor kapcsol ki, ha hidegben futok vele. Az év többi rászén nem. Talán tipushiba. Tökéletesen működik. Azt szeretném kideríteni, hogy ha vennék mondjuk egy 6s-t vagy se-t, azoknál is előfordulna? Mert akkor felesleges lenne cserélni.

Tudom, nem mai darb, de nem szeretem a nagy telefonokat.

2019. nov. 15. 06:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez norma, mert "fázik", ugyanis az optim hőmérséklet a mínuszokba NINCS neki, csak pluszfokokba. Nekem ritkán csinálja, kb 2 havonta 1x. A régi ezüstszürke kis édes 5sem betört, durván "pókhálós lett" kékes foltokkal betarkítva mindezt és 13 évig kegyesen szolgált(míg le nem ejtettem XDXDXDDDD)persze működött betörve is de nem annyira lehetett látni mi van rajta zavaró volt a sok repedés és az ezt igenjól megfejelő kék foltdísztarkázat:D

Ezért vettem újat, a két telót elvittem szakihoz és az adataim áttette az új telcsire. Most fekete készülékem van és imádom ezután nagyon vigyázok h le ne ejtsem szegénykét :S:S:S:S Jó telefonok az ip-k, imádom őket, ám az ezüst előtt egyetlen telefonom se volt(akkor a lakásba csak vezetékes teló volt oszt' kész :D:D)

2019. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem SE van és ugyanígy kikapcsol hidegbe.

Ez iphone hiba, nem szeretik a hideget.

Megvan még az 5s-em is nagyon jó teló azt is szeretem, néha azt használom.

2020. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző "Ez iphone hiba, nem szeretik a hideget." Ahha na ja.

Mert csak az ip csinálja azt hiszed mi??? Nem samsung huawei acatel, meg az öszes többi mai márka is, de még ez a rsz a telefononál anyá régi siemens gombos telcsijénél is ismerős volt Velem egyidső az a "híres kis" Siemens A55, akkor vete mikor én meg születtem, most én már 20évesvagyok, és még anya mindi hasnája, persze arról csa telefonálni lehet, de, bár kamerája nincs, ő internetezik is rajta pluszba. De a mai telefonok nak is hamar kiapcsol minden rajta, ha fázik a p.......csájuk, mert a líthium aksi optimális hőmérséklete nem akkor van, amikor a mínuszok repkednek, hnem enyhe és meleg időbe, de az 60 fokot se szeretik(jó hgy olyan meleg nics sose itt nálunk XDXDXDDD).

Mkinden mobil telefon kik apcsol ha fázik télen, de persze le nem merül ettől sose. De ha persze zsebebe be van kapcsolva(mert mondjuk pl. épp zenét hallgatsz stb), akkor nme hűl ki a teló, mert az aksi működik így melegen tartja saját magát. Szóvl kérdező, ez mijden telefonnak a vele jároja(egyedül a vezetékesnek nem XD)

2020. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs helyesíeásomért mobilró vahyok
2020. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 milyen meglepő, nekem egy telefonnom se kapcsolt ki soha a téli hidegben.
2020. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!