Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire jó mobil...

Tényleg ennyire jó mobil lenne az Iphone 6,7 és a 8 széria?

Figyelt kérdés
nekem Samsung Galaxy S10 mobilom van és már rengeteg Iphone tulajtól hallottam, hogy a 6-7-8 sorozat sokkal jobb mint az enyém. A rendszert mondják meg a biztonsággal kapcsolatban valamit, ja meg azt is, hogy nem cserélnének velem.

2019. nov. 15. 18:44
 1/3 anonim válasza:
0%

Nekem iPhone 8 Plussom van es egyszeruen imadom.

Nagyon gyors, akksija sokaig birja pedig folyamatosan azon intezek mindent, kozben jatszok is rajta, videokat nezek stb.

Szoval nekem nagyon bejott!!

Elozo telefonom Samsung galaxy s7 edge volt.

2019. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
iPhone 7-em van. Valóban nagyon gyors, ezt szeretem benne, de botrányosan gyorsan merül, napi 2-3-szor tölteni kell. Igaz, hogy sokat nyomkodom, de az előző Xiaomi telefonomat is sokat nyomkodtam, az mégis bírta 2 napig.
2019. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

plus része az tényleg jó, az birja is üzemidőbe

de a sima az annyire nem

kamerába nyilván a te s10ed jobb mint ezek az iPhone szériák amiket felsoroltál

de rendszerileg nekem kényelmesebb az ios , pedig android tabletem van és tudom miről beszélek

2019. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!