Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan androidos kamera...

Van olyan androidos kamera app (nem rootolt Xiaomi Mi A2-re), amin ki lehet választani, hogy melyik lencsét használja?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy a fényképezésnél és videózásnál a kép bal széle teljesen homályos (vagy a teteje ha állítva nézzük), ezen a területen nem is bír fókuszálni.

A fő kamera valószínűleg tönkrement benne, legalábbis amikor rákerestem a problémára fórumokon, ott azt írták, hogy kamera modul csere oldotta meg a bajt.

Az alapértelmezett app-ban a fényképezésnél ki lehet választani melyiket akarom használni, ha a másik lencsét használom, akkor semmi probléma nincs, viszont videózásnál nem lehet választani és így csak olyan felvételt tudok csinálni, amin a kép bal fele szinte kivehetetlen.

Megpróbáltam más alkalmazásokat is, mindegyikkel ugyan olyan.



2019. nov. 17. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefon egyik lencséje nappali, a másik éjszakai, ha jól tudom.

Videózásnál akkor fog váltani, ha "éjszaka" van.

Lehet, hogy elég neki az is ha sötét helyen fotózol, de lehet, hogy az óra járása is szempont neki. Próbáld ki.

2019. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!