Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltató letiltotta a...

A szolgáltató letiltotta a telefonomat, a tartozást pedig behajtónak adta át, amit én pár hónapja fizetek?

Figyelt kérdés

Már a tartozásom nagy részét visszatörlesztettem. Lehetséges újraaktiválni a telefont?


Köszönöm előre is!



2019. nov. 19. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A teljes összeg törlesztése esetén automatikusan visszaállítják.
2019. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első, nem értem ezt a megnyilvánulást. Szövegértési nehézségeid vannak? Teljesen másról szól a kérdésem, ha nem tűnt volna fel.


Másodiknak köszönöm a segítséget.

2019. nov. 19. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Addig nem, míg a teljes összeget vissza nem fizeted kamatokkal együtt. Legközelebb figyelj oda, mert amikor már monitoringhoz kerül, ott bár bőséges tartozás állhatott fenn. 2-3 havi biztosan. Jól gondolom? A bankoknál ugyanez van. Csak a teljes tartozás kifizetése után aktiválják újra.
2019. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*már
2019. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, bár a tartozás nagy része a felmondásból következő kötbér volt. 600 ezer volt a teljes tartozás, most már 100e alatt vagyunk szerencsére.

És igen, jó nagy hülye voltam, de tanultam belőle. :)

Köszönöm neked is a választ!

2019. nov. 19. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Atyavilág, 600 ezer? Hát mit csináltál?
2019. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
250 lett volna "csak", erre jöttek rá a kamatok, végrehajtás költségei, így lett ennyi.
2019. nov. 19. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:

azta quuuu.... én akkor örülök, hogy 72-vel megúsztam.

sajnálom!

2019. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én voltam a hülye, halogattam, időt kértem, stb. Gondoltam, majd idővel rendeződik az anyagi helyzetem, de ezzel magam alatt vágtam a fát. Drága tanulópénz volt, de megérdemeltem.
2019. nov. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!