Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomat az Auchanból...

Ha a telefonomat az Auchanból vettem, de a szolgáltató Telenor, akkor a Telenor üzletbe kell bevinnem leadni javításra, ha meghalt a telefon?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Abba a szervizbe kell vinni, ami a garancialevélre rá van írva. Nem az Auchanba, nem a Telenorba, nem a CBA-ba vagy a zöldségeshez, hanem a garancián felsorolt szervizpartnerek egyikéhez.
2016. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Auchan-be is visszaviheted, aztán majd ők továbbküldik a forgalmazóhoz, vagy a szervizbe. Ha kész van, értesítenek telefonon, hogy mehetsz érte.
2016. dec. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Garancialevél nem tudom, hogy van-e, mert tegnap megnéztem a dobozát és csak blokk volt, a szerződés, meg a használati utasítás, de köszönöm a válaszokat. :)
2016. dec. 9. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!