Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonnál hogyan lehet azt...

Vodafonnál hogyan lehet azt megoldani hogy a tudakozóban titkositva legyek?

Figyelt kérdés
Beirtam a nevem a tudakozóba kiváncsiságból, nemcsak a teló számom dobja ki, még a lakcimemet is. Hogyan lehetne ezt titkositani? Hogy ne adjon ki semmi infót??

2019. nov. 19. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
És feltöltökártyás vagyok.
2019. nov. 19. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor felhívtad az ügyfélszolgálatot, akkor mint válaszoltak erre a kérdésre?
2019. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván felhivom éjszaka. Mert ezért fel kell hivni? Neten nem lehet intézni?
2019. nov. 19. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

a szerződésben amikor vetted a számot (kártyát) lehetett választani, hogy titkosítani szeretnéd-e a számod vagy sem.


Nem vagyok vodás nem tudok belépni az online ügyfélszolgálatba., úgyhogy nem tudom lehet-e online intézni. Te be tudsz lépni a számoddal, nézd meg van -e ilyen menüpont.

Ha nincs vagy nem találod, akkor hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot!

2019. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nyilván felhivom éjszaka."


Miért ne? 0-24 hívható.

Ott arra a kérdésedre is válaszolnak, hogy neten elintézhető-e.

2019. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 1270-en is elintezhető a művelet, vagy személyesen is bármelyik Vodafone boltban.


Én tavaly vettem új kártyát, már akkor beállíttattam az ügyintézővel, hogy titkosítva legyen a számom; az a biztos.


Korábban nem az volt, voltak is belőle problémák.

2019. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!