Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor számítsak a rendelése...

Ilyenkor számítsak a rendelésemre?

Figyelt kérdés
Attól lenne szó hogy rendeltem (elősnek) a Telekomtól egy mobiltelefont és simán ment a rendelés addig a pontig míg nem kérte a bakkártya számokat meg ilyesmi nem nem ütöttem félre semmit se és várni kellet egy kódra..2x rossz kódot írtam be teljesen mást de még nem jött meg azt a kód aminek meg kellet jönnie és maradt a 3. esély annál várni kezdtem el kezdtem olvasni az emailt a telefontól és hirtelen át skippelte és fel lett adva a rendelés és a kártyáról nem vonta le a pénzt (mert ugye nem tudtam megadni a kódot se mert fél órára rá amugy az a kód megérdekezett) és most azt írja hogy a rendelés státusza szállítása vár. Ilyenkor számítsak a rendelésre úgy is hogy nem vonta le a pénzt és akkor személyesen kell fizetni a futárnak? Vagy inkább rendeljem újra?

2019. nov. 22. 14:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a mobilelőleg pénzéről van szó, hogy azt nem tudtam kifizetni bankkárytásan.
2019. nov. 22. 14:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel őket....

lehet hibára futott mert rossz kódokat ütöttél be és arra vár a rendszer, hogy a telekom részéről valaki ránézzen.


Amúgy milyen kódra kellett várni?

És minek ütöttél be kétszer rossz kódot ha még meg sem kaptad a kódot?

2019. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kód előtt kaptam egy regosztrációs kódot és véletlen azt írtam be 2x és soká jött meg az a kód amire várnom kellet valami azonosító kód nem tudom már annyira. De lehet hogy újra rendeljük hülyeség lenne?
2019. nov. 22. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne rendeljétek újra, mert ha az előzőt látjátok a rendszerben az azt jelenti, hogy sikerült a megrendelés - csak elmondásod alapján a fizetés nem.

Ha rendelsz mégegyszer, akkor a másodikat is ki kell fizetni.

Azért mondom inkább hívd fel őket, hogy legyen tiszta a helyzet.


Ráadásul ha utánvéttel fizeted a futárnál annak általában plusz költsége is van

2019. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!