Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber miért nem jelez hetek...

Viber miért nem jelez hetek óta, ha jött üzenetem?

Figyelt kérdés
10-ből 8-szor nem jelez, csak ha megnyitom, akkor látom, hogy jött üzenet.

2019. nov. 26. 12:20
 1/3 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is és a családom többi tagjával is. :/
2019. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már pár éve nem használok viber -t részben ugyanezen okból, de körülöttem is ugyanerre panaszkodik mindenki mai napig is.


Én akkor mondtam le teljesen a viber -ről, amikor küldtem valakinek üzit pár éve, a viber azt jelezte kis idő múlva, hogy el is olvasta a címzett, de valójában sohasem kapta meg. Persze ez nem a viber -nek köszönhetően derült ki...


Írtam is a hibákról a fejlesztőknek, akik egy sablon "Folyamatosan fejlesztjük és javítjuk alkalmazásunkat a minél jobb felhasználói élmény céljából." tartalmú, egyébként nem magyar nyelvű üzenetet küldtek.


Az az érthetetlen számomra, hogy ilyen súlyos hibákat évek alatt nem tudnak kijavítani, mégis mai napig sokan használják azt a hulladékot...

2019. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam eddig jó volt, pár hete jött elő ez a probléma.
2019. nov. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!