Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az, hogy neten már...

Hogy lehet az, hogy neten már hetek óta kapható a Redmi Note 7 de a hivatalos márkaboltjában még nem?

Figyelt kérdés
Az is fura hogy pl védő tokot se lehet ott venni. Amikor kérdeztem azt mondták hogy európai piacra nem forgalmaznak, ami abszurd azt nézve mennyi telefont árulnak és a legnagyobb sérülés lehetőségek egyike hogy bereped a kijelző.
2019. ápr. 30. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, hogy Note 7 még a Note 6 se kapható egy itthoni boltba se.
2019. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a Xiaomi boltban lehet kapni a Note 6ot
2019. máj. 2. 06:36
 3/4 A kérdező kommentje:
De a Note 6 és 7 között akkora a különbség hogy megéri várni a Note 7re. Elvben ebben a hónapban már lesz, de Április elején meg azt mondták, hogy még Áprilisban lesz már Redmi note 7
2019. máj. 2. 06:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még tavaly novemberben vettem netről egy Note 6 Pro-t nekem nagyon tetszik, nagyon szeretem.

Nem tudom, hogy melyikre fogom majd leváltani, de mindenképpen olyanra ami dupla előlapi kamerás, mert nagyon jó selfi-ket csinál.

2019. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!