Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám letölteni a GTA...

UchihaSasuke18 kérdése:

Hogyan tudnám letölteni a GTA Liberty City Stories-t a telefonomra, ha a Google Play egyszerűen nem engedi?

Figyelt kérdés
"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval", ez a felirat fogad. Ez azt jelentené, hogy túl új a telefon (Xiaomi Redmi Note 8T) és még nincs olyan verziója a játéknak ami működne rajta? Vagy más problémáról lehet szó?

2019. nov. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefon vagy túl gyenge hozzá, vagy nincs benne valami olyan szenzor (pl giroszkóp), ami a játéknak kell.
2019. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kétlem hogy a telefon gyenge lenne hozzá, ez a szenzoros dolog viszont már inkább játszik. Nem tudom mennyi esély van arra, hogy kiadjanak egy olyan frissített verziót, ami esetleg működne, mert nagyon szerettem volna kipróbálni:(
2019. nov. 26. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a játékot alternatív áruházból, de légy óvatos! Nekem egy-egy olyan app, ami a play szerint nem kompatibilis, egyik telefonon ment gond nélkül, másik app a másikat viszont komolyan belassította. Utóbbiról muszáj voltam törölni az adott appot, de megőszültem mire eljutottam odáig...
2019. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jó az ötleted, és igazából már nálam is felötlött, le is töltöttem az aptoide alkalmazást, onnan meg a játékot, de egyik verzió sem működött (2.4 és 2.2 verziókat próbáltam, előbbi a legfrissebb egyébként) pedig letöltődtek rendesen, de valami gebasz miatt egyből kidobtak mikor be akartam lépni... Más oldalakon is keresgélek, csak nem tudom mi lenne biztonságos, nem akarok semmi vírust összeszedni:/
2019. nov. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!