Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 6A meddig bővíthe...

Xiaomi Redmi 6A meddig bővíthető? Többi lent.

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 6A-m van, Dual Sim, 16 GB a belső tárhely. Mostanában nem látok, csak 32 Gb-os Micro SDXC! kártyákat, de nem merem megvenni, mert nem tudom, hogy viselkedik a telefon, lehet-e ekkorát beletenni? Előre is köszönöm a válaszokat.

#memóriakártya #Xiaomi SDXC
2019. nov. 29. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Mondtam, ez csak elnevezés, de amúgy semmi különbség nincs köztük, csak a tárolókapacitás a lényeg!
2019. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát bocs, 11-es, hogy vitatkozom Veled, de én ebben nem vagyok egészen biztos. Megpróbáltam utánanézni, mielőtt ismét kérdeztem, és olvastam olyant, hogy vannak olyan telefonok, amik csak az XC-t fogadják el.


Na, amint itt írkáltam, egyszer csak eszembe jutott, hogy egyszer láttam valahol kifejezetten Xiaomi szervizt - nosza, kikerestem, fel is hívtam őket, hogy megkérdezem, csak még nem sikerült beszélnem velük, mert foglalt :D

2019. dec. 16. 11:57
 13/15 A kérdező kommentje:
És köszi mindkettőtöknek, hogy próbáltok itt segíteni :-)
2019. dec. 16. 11:58
 14/15 A kérdező kommentje:

Na, sikerült beszélnem velük: aki felvette a telefont, azt mondta, hogy fogalma sincs róla, hogy XC vagy HC kell bele, de megkérdezi egy kollégától, aztán kiderült, hogy a HC mindenképpen jó bele - nem fontos XC.


Szóval köszönöm Nektek mégegyszer - mentek a zöldek :-)

2019. dec. 16. 12:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem! ;)
2019. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!