IPhone 6s 2019-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményetek szerint érdemes még iPhone 6s típusú készüléket vásárolni? Ha nem, akkor miért? Nincs túl nagy igényem telefon terén.

Érdekelnének esetleg saját vélemények is a készülékről.

Előre is köszönöm.



2019. nov. 29. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem meg teljesen jol mukodott, de sajnos tobb eves keszulek volt es felelotlenul nem csereltettem benne akksit (kiirta, hogy kene mar) igy felpuffadt es tonkre rakta a kijelzomet. Igy en mar inkabb ujabbat vettem.

Ha 4-5 evre tervezel es nem 1-2 re akkor ne ilyet vegyel, minel tobb uj iphone jon ki annal jobban romlanak a regiek. Ha pedig tobb penzt nem szeretnel ra szanni akkor nezz mas markajut, xiaomit nagyon dicserik pl.

En azert hasznalok apple termekeket mert az ios rendszeren kivul mas nem valt be szamomra, de ha nalad nincs ilyen kikotes nezegess nyugodtan mas markakat, azok sem rosszak.

2019. nov. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!