Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mutat rossz tartózkodási...

Miért mutat rossz tartózkodási helyét a GPS a mobilon?

Figyelt kérdés
Huawei P30 Lite telefonom a napokban üzemeltet be, és azt látom, hogy Szombathelyen vagyok a GPS szerint, pedig Szolnokmegyében vagyok. Az időjárás app, a waze és a Google maps is ezt mutatja, gyári beállításon hagytam mindent.

2019. dec. 1. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran van ilyen kérdés, de szerintem az nem a GPS szerint van, hanem csak IP-cím szerint van.

Esetleg kapcsold be a GPS-vevőt is?

Esetleg próbáld ki olyan helyen is, ahol látja a műholdakat?

2019. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az első GPS jelet mire befogja az akár egy óra is lehet.
2019. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gps vevővel kell pozíciót szerzni, nem a hálózati meg egyéb lehetőségekkel.
2019. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

"Miért mutat rossz tartózkodási helyét a GPS a mobilon?"

Mert nincs bekapcsolva a GPS.

Addig is a vezetékes internetszolgáltatód székhelye szerinti pozíciót kapod. Vagy tegyél rá mobilnetet és használd azzal.

2019. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha átmegyek a szomszédos településre akkor azt írja tápiószecsőn vagyok, az még mindig nincs a megyében... A helymeghatározás be van kapcsolva...

Feleségem ugyanilyen készüléke szintén ezt mutatja....

2019. dec. 2. 05:16
 6/8 anonim ***** válasza:

gyerek huawei p smartja pontos mindig .neki is be van kapcsolva gps .


nėzd meg hogy mire van be ållitva gps beålitåsa .

2019. dec. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy biztos: voltak már itt ilyen problémák, de ha egyszer megfejted és nem fogod nekünk megírni, mi volt a hiba oka, akkor az itteni válaszolók ugyanúgy nem fognak tudni segíteni másoknak sem a jövőben.

Mint ahogy az eddigiek sem írták meg, hogy most neked átadhassam a megfejtést.

Néha így szívatják egymást a kérdezők, milyen érdekes.

2019. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsanka* válasza:
Üdv. Megoldódott a probléma? Nekünk ugyanez a gondunk, Huawei P8 és Honor 7 telefonokon. Olyan helyet mutat aminek a közelébe se jártunk, a szolgáltatónknak sincs köze hozzá. Minden alkalmazás a rossz helyet mutatja. Mobilnettel és wifivel is. Elég zavaró.
2023. febr. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!