Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érvekkel győzzem meg a...

Milyen érvekkel győzzem meg a haverom, hogy jobb okos telefon mint a buta?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénze, főleg ezért akar bitát venni, de olcsón is lehet jó okostelefont venni, ezért kellenek érvek, mert szerinte jobb a buta.

#okostelefon #pneplus
2019. dec. 9. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy ha magadtól nem tudsz érvelni hogy miért jobb az okostelefon mint a buta, akkor miért akarod olyanról a barátodat meggyőzni amit te magad se tudsz megindokolni?
2019. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert érvelésbe rossz vagyok.
2019. dec. 9. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem "érvelésbe", hanem érvelésben.

Magyar nyelvből is rossz vagy.

De ilyen havert én nem is tűrnék meg, aki meg akarja mondani, hogy nekem mi a jó.

2019. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor felteszem máshogy a kérdést. Milyen érvek vannak 2019-ben egy okos telefon mellett, és milyen érvek vannak egy buta telefon mellett? :))
2019. dec. 9. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek érvek. A feladathoz kell eszközt választani. Ha ő csak telefonozni akar, akkor te minek izmozol, hogy "akkor is vegyél okostelefont, pedig nem is tudom hogy miért lenne jobb".
2019. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad már a cimborádat, gondolom nincs gyámság alatt, hogy eldöntse milyen telefont válasszon! Van egy kollégám, akinek sima ostoba telefonja van, sőt most vett egy új ostobát, mert az eddigi már túl régi volt. Azt mondta, neki csak telefonálásra kell, otthon is van gépe, munkahelyen is van gépe, minek kellene neki okoska?
2019. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmivel. Ha ismered őt annyira, hogy tudod neki mik a céljai az eszközzel és még így sem tudsz egy kész érvet sem mondani, akkor ne is próbálkozz. Ez vagy azt jelenti, hogy nincs logikus érv, ami számára az okostelefon felé billentené a mércét, vagy te nem tudsz érvet felhozni, esetleg mindkettő.

Ha neki csak telefonálásra kell és nem szükséges a csicsa, a sokoldalúság, akkor felesleges is okostelefonra áldozni.

2019. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, hogy vagy Te, vagy egy nagy-türelmű jó barát, szánjon rá egy-két órát, nagy türelemmel, és elsőre a számára legfontosabb néhány dolgot tegye fel a telefonra, és tanítsa meg használni!

Én biztos nem veszíteném el a néhány óra tanulási idő miatt az okos telefonok csodáit, az okos ébresztő órát, kéznél levö jegyzetfüzetet, a pompás mindig itt levő fényképezőt, videót, a közlekedés segítőit! Az internetet, a you tube-t a facebook-ot, vibert, messengert, a játékokat, újságokat kéznél levő email-t stb, stb

Az sms-hez, íráshoz a könnyű magyar billentyűzet 2, és százszor könnyebb írni, mint a billentyűsön a készülékhez való spec toll, és már nem érdekes a betű mérete sem. Ha lesz internet, imádni fogja a hangkeresést, diktálós írást. Nem tudhatjuk, mibe fog beleszeretni.

2019. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!