Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek 300. 000-ért HD...

Ti vennétek 300. 000-ért HD felbontású Iphonet? Esetleg 600. 000-ért vadiúj Iphone Xs-t?

Figyelt kérdés

Sajnálatós módon a BUDGET költségvetésbe már nem fért bele a gyorstöltő, se a jack átalakító, hiszen nagyon karcsúra kellett szabnia az árazást az Applenak.


De cserébe rengeteg újítást kapunk! 3GB helyett 4GB ramot, még impozánsabb notchot, és akiknek eddig túl nagy volt az akksi az Iphone X-be, azok is megelégedhetnek, mert még kisebb akksit is kapunk!


Szerintetek is BestBuy?



2018. szept. 20. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Miután 85000.- a nyugdíjam, és még krumplit is kéne vennem, inkább elhalasztom. Megvárom amíg annyira lemegy az ára, hogy meg tudjam venni.
2018. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Annak, aki ilyen telefon geek, meg akinek nagyon sok pénze van rongyrázásra, vagy annak, akinek nincs, de inkább éhezik, de megrögzötten imád villogni az IPhone-jával, nos annak biztos megéri, de szerintem normális átlagember átlag telefonhasználati szokásokkal (telefonálás, ÁTLAG netezés, Facebook, Instagram, Messenger, Viber, WhatsApp és társai) biztos nem ad ennnyit… sem 300K-t (őrült sok), sem 600K-t (brutálisan sok)


Gondolj bele, mi van, ha elejted, vagy ellopják... áhh... én az 50.000-es telefonomnál is megőrülnék...

2018. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, mi értelme van itt ilyen és hasonló kérdéseknek. Ha én venni akarok valamit, eldöntöm a saját szempontjaim alapján.

Nem mások szempontjai / igényei alapján. Azok ugyanis nem az én igényeim.

Nekem már az is furcsa, ahogy ezen a fórumon rá vagytok gerjedve az iPhone-ra.

Valami jó vibrátor van ezekben, vagy mi a tökömtől vagytok annyira elalélva, nem tudom...

2018. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 3/3 Időpont ma 09:58


Ha te nem vagy kiváncsi más véleményére a kérdéssel kapcsolatban, illetve a saját véleményedet sem akarod megosztani a kérdéssel kapcsolatban, akkor minek írsz ide?


Magadnak akarod eldönteni, hogy mit veszel, oké, király. De ki kérdezte?

2018. szept. 20. 10:21
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem, nincs rá se pénzem, se szükségem. Kicsit cinikus leszek és biztos jól leszek pontozva, de azért leírom, hogy az én telefonom újonnan most 50 körül van, de én használtan vettem 27 ezerért 5 hónapja. Lassan másfél éves, hibátlanul működik (talán az üzemideje lehetne jobb, de ahhoz képest, amennyibe került, ez is elnézhető "hiba"), nem kell hozzá semmilyen átalakító, hd felbontású kijelzője van, 3 gb Ram van benne, bővíthető, dual sim-es, mindezt egy IPhone-hoz képest töredékáron. Biztos nem fog addig működni, mint egy IPhone, meg sok mindenben értelemszerűen gyengébb is, de akkor is megéri, mert amire nekem kell, arra tökéletes. Akinek mondjuk munkaeszköz, és tényleg van rá pénze, annak megéri, de csak azért megvenni, hogy villogni lehessen vele, marhaság! Amúgy meg nem érdekel, ki mennyit költ telefonra, azt viszont ne mondja senki, hogy annyival többet ér az enyémnél, mint amennyivel többe kerül! De ez csak az én véleményem, nyugodtan le lehet pontozni, nem izgat!
2018. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
600 ért biztos nem. De 440 ért egész vállalható a 64gb os XS max, de ebben az évben én valami droidosat gondoltam magamnak.
2018. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

"a saját véleményedet sem akarod megosztani a kérdéssel kapcsolatban, akkor minek írsz ide?"


Saját véleményem osztottam meg a kérdéssel kapcsolatban.


Amíg nem kreálsz magadnak egy zárt, meghívásos fórumot, addig mások véleményét nem fogod tudni kizárni, bármennyire nem tetszik az neked.

2018. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 7/7 Időpont ma 12:02


A véleményednek semmi köze nincs a kérdéshez. Persze offolhatsz itt tovább, csak reagálni próbáltam az egyik hülyeségedre, de tanácsosabb figyelmen kívül hagyni ezek szerint.

2018. szept. 20. 12:09
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Én akkor vennék ha 60 ezer lenne az iPhone Xr. Annyit talán még megér, habár a kijelző felbontása így is rosszabb lenne mint az ennyibe kerülő Androidosoknak. :(.
2018. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Én úgy tudom eddig is nagyon gyenge akksik voltak az iphoneba.

Ezekután még rosszabbat tesznek bele???

Azt nem értem hogy " nagyon karcsúra kellett szabnia az árazást az Applénak".

A 4GB se egy nagy valami, mert 50 ezres telefonba van ennyi.

Amit a gyorstöltőről írsz az is érthetetlen számomra.

Ez is van egy 50 ezresben.

2018. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!