Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60-70e...

Milyen telefont vegyek 60-70e Ft között?

Figyelt kérdés

Amiket néztem Redmi Note 8 vagy 8T, Samsung A40, huawei p smart Z, Huawei P30 Lite.

Vagy használtan Samsung a50,

Huawei p20. Vagy webshopból 72-73e Ft Xiaomi mi 9 lite, de ez már nagyon a plafon.



2019. dec. 12. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindig ilyen arkategoruaju telom van es mindig xiamoit veszek. sosem hagyott még cserben.
2019. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen árkategóriában valóban még mindig Xiaomi.

Mi 9 lite abszolút jó telefon, ha még belefér.

2019. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Használtan kapsz samsung galaxy note 8-at is vagy iphone 7 plust ezekkel szemezgess!
2019. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ki venne használtan szar iphone-t?
2019. dec. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
és ki venne újonnan szar szaromit ami egy kínai fos és egy év alatt tönkremegy?
2019. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 gondolom nem volt még Xiaomi telefonod. 80e alatt csak ilyet érdemes venni.
2019. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De volt egy mi6 kemény 11 hónapig bírta a garancia meg sajnos nem nagyon létezik náluk mert a békéltető testülethez kellett menni,hogy visszaadják az árát,ezt mégegyszer nem akarom,szaromit soha többet,a kínai mobilok kegalja!
2019. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel én is nyugodtan mondhatnám, hogy a Samsung a lehető legrosszabb telefongyártó, mert egyszer sikerült egy gyári hibás S5-öt vennem.

Mindenhol vannak hibás készülékek, vannak a Xiaominál rosszabbak is (Doogee, Vernee stb)

2019. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
És ki mondta,hogy a samsung jó?Nekem is volt s6 edge ugyanez,gyári hiba...de rájuk nem panaszkodom,mert háromszor visszavittem a telót és tették a kezembe a pénzt 10 ezres kuponnal,és ott kemény három napot volt egy szervíz alatt a telefon,és még nagyobb tudású cseretelefont is biztosítottak volna,ha kértem volna,ezzel szemben ez a kínai retek cég másfél két hétig is rajta ül a telefonon,nem ad csere telefont,és még el sem usmeri a hibáját,remélem azért érzed a különbséget!
2019. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!