Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok...

Telefon vásárlás előtt állok iPhone x vagy iPhone xr?

Figyelt kérdés

Nagyjából hasonlit a kettő

A képernyő felbontása rosszabb az xr nek viszont hoszabb az akkumulátor ideje az x-nél viszont elvileg nm lehet hallani amit mondunk ezért valaki tapasztalat?



2019. dec. 13. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Xr. Jobb proci. Ez már elég ahhoz, hogy jobb legyen az X-nél.
2019. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%

X drágább az Xr nél.

X nem vízálló Xr vízálló.

Xr nagyobb mint az X de csak pár mm el.

Aksi jobb az Xr nek de az a 200mAh nem nagy külömbség.

Xr sokkal rosszabb a kijelző felbontás.

Van mind a kettőben egy ugyan olyan kamera csak az X ben van egy második is.

Az nemtudom hogy mennyire igaz hogy nem lehet hallani de nem hiszem hogy ilyen telefonnál ez igaz lenne, meg én még nem hallottam ilyen esetről.

Hát szerintem ha jobbat akarsz X ha olcsóbbat Xr, főleg a kijelző felbontása ami X nél sokkal jobb de ez nem tudom neked mennyire fontos. Bár én inkáb a Samsung ot szeretem pls note 10+ vagy s10 s10+ mert hasonló ár és sokkal többet tudnak de te tudod én elmondtam a véleményem és remélem hasznos volt 🙃👍🏻.

Kíváncsi leszek majd melyiket választod.

2019. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Xr mindenképp,annyi csak a hátrány,hogy nincs telefoto,de amúgy nagyobb akksi,jobb hardver,és újonnal megvásárolhatóság szól mellette.Sokan mondják,hogy az lcd kijelző ami benne van sokkal rosszabb.Saját tapasztalataim szerint semmivel sem rosszabb,szerintem xr mindenképp,áráért szinte legjobb teló most,én is kb egy hónapja vettem három hónaposan,kártyafüggetlenül garival,sok tokkal 170 ezerért,ennyiért androidból se találsz nagyon jobbat...
2019. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!