Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok,...

Telefon vásárlás előtt állok, vélemény? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát a samsungom már 3 éve megvan, most kezdett el elviselhetetlenné válni. Azt szeretném kérdezni elsősorban iphone tulajdonosoktól, az ő készülékük (esetleg ezelőtti iphone-juk) mennyi ideig bírta, végül miért váltak meg tőle, és ha érdemes lenne ios-ra váltanom, melyik telefonra? (Az xr tetszik egyébként). Szerintetek több ideig bírná egy iphone? Előre is köszi a válaszokat (én teljesen márka független vagyok, csak picit beleuntam hogy egy samsungom sem bírta tovább 2 max 3 évig)

2019. nov. 18. 17:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Éés még annyi, hogy szerintetek megérné egyáltalán többet költeni, hogy hátha tartósabb lesz, vagy a csúcskategóriásak is eddig bírják majd?
2019. nov. 18. 17:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mostani telefonom Iphone xs max előtt egy 6 plusom volt és napra pontosan 4 évig bírta addig minden rendben volt utána elromlott a kijelző illetve sim kártyát nem ismerte fel. Ezért váltottam jelenlegi telefonomra tejesen meg vagyok vele elégedve. 6 plusomal is megvoltam elégedve. Xr szerintem egy jó választás
2019. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!