Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USAba nem akar működni a...

USAba nem akar működni a mobilnetem a szolgáltató küldött SMS t hogy 210ft/0.1 mb igen sok ès nemis működik. Kuldtem SMSt is hogy veszek 500mb ot vártam rá fèl órát amire aktiválták de akkorsincs netem. Beállitasok jók telenor a szolgaltato. Tipp?

Figyelt kérdés

Párom t-mobilos ès neki sem megy egyáltalán.

Irtam az ugyfelszolgalatnak is de mo-n csak 8óra mulva fognak dolgozni.


2019. dec. 16. 23:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10 itt nem azzal van a baj hogy bekapcsoltam e valamit. Már válaszoltak... Nevagyok előrèbb mèg 10ezer km re is átkoz aza szutyok orszag....


"Mivel külföldön nem a mi hálózatunk használod, így sajnos a szolgáltatást garantálni nem tudjuk, eltérhetnek a hálózati jellemzők. Ha a körülményekre való tekintettel jóváírási kérelemmel élnél, a [link] oldalon keresztül fordulhatsz az egyedi igénykezelési csoportunkhoz."


Ugyhogy ennyi 3g-m van a tmobilos halozaton ami alig van itt ahol vagyok. Nemtudok mobilnetezni ha kell akkorsem.

2019. dec. 18. 17:21
 12/13 anonim ***** válasza:

Ulj be egy Starbucks-ba vagy egy mekibe, vagy egy konyvtarba, vagy akarhova, ingyen wi-fi van egy csomo helyen.

Ha hosszabb ideig vagy itt, erdemesebb venni havi $30-ert egy sim kartyat, MetroPCS pl. $30 es korlatlan beszelgetes melle korlatlan mobilnet van hozza.

2019. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha olyan helyen vagyok es kell 2percre a mobilnet ne vadaszgassak mar ingyen wifit...
2019. dec. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!