Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vennétek 120 000ft-ért a...

Mit vennétek 120 000ft-ért a kettő közül, és miért?

Figyelt kérdés

Xiaomi Mi 9 vagy Oneplus 7?


A kijelző majdnem azonos, kamerabevágás mindkettőben hasonló, méret azonos, processzor szintén, a RAm mindkettőben 8GB. Ami klülönbözik:


OP7 256GB tárhely, Mi9 128GB

OP7 UFS3 tárhely, Mi9 UFS 2.1

OP7 USB C 3.1 Mi9 USB 2.0

OP7 3700 mAh akku Mi9 3300

Mi9 27W töltő OP7 20W töltő

Mi9 3 kamera OP7 1 kamera


Számotokra melyik telefon a szimpatikusabb ennyi pénzért, és miért? Egyenlőre az OP7 felé hajlok, de vonzónak tűnik a Mi9 3 kamerás rendszere is. Van esetleg más, amit jobbnak találtok? Nem szeretnék sokkal többet telefonra áldozni.



2019. dec. 17. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a több tárhely és a nagyobb akku lenne az, ami az Oneplus felé billenti a mérleget. Szerintem nem sokkal jobb az a 3 kamera, mint az Oneplusnál az az egy, de majd valaki kijavít engem, ha nincs igazam.
2019. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a O+7-t.

A nagyobb tárhely miatt mindenképpen, és a papíron jobb üzemidő is jobb érv.

Kamera mind kettő esetén bőven túlteljesíti egy átlag felhasználó elvárásait.

Ami még a O+7 mellett szólhat az a szoftveres háttér, mivel elég sokáig kap frissítést és sallangmentes.

Ennek ellenére azt mondom a másikkal sem nyúlsz mellé, mert az is egy nagyon jó telefon.

2019. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ezeket mégis hol láttad? A Xiaomi jelenleg csak 6 GB rammal kapható, és ráadásul ennyivel jön csak ki 120 ezerből, az OnePlus van 8 GB rammal, de az is így 190 ezer körül kezdődik legolcsóbban!

Amúgy ha csak ezek vannak, akkor én is az OnePlus-t választanám a nagyobb tárhely, nagyobb felbontású kijelző, és nagyobb akksi miatt!

2019. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
1+7
2019. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!