Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 plus vagy iPhone 8?...

IPhone 7 plus vagy iPhone 8? Ti melyiket vennétek a kettő közül?

Figyelt kérdés
Telenornál kisvállalkozó csomag, igazából minimális árkülönbség van a kettő között, ezért gondolkodok. 5s-em van jelenleg, eléggé érik a váltás. iPhone 8 plus-t nem szeretnék.
2017. okt. 4. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Idén inkább 7 Plus. A 8 akksijával valami nem oké. Szétnyílt párt ilyen telefon.
2017. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
i7 sztem is. En is sokszor latom h sokaknak szetnyilt a telojuk. Mar tolteskor is. De ha itt tartunk h divat akkor iPhone X.
2017. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem divat miatt kérdeztem, az X-re biztos nem adok ki annyit. :D
2017. okt. 4. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:

ha úgy önmagában nem is lenne baj az új akksikkal, üzemidő szempontjából is jobb választás a 7 plus, pláne 5S után megváltás lesz :D


főleg, hogy a 7 plus-t azt nem iOS 11-el kapod gyárilag, így meg tudod várni, ameddig kicsit hibamentesebb lesz, mert jelenleg még elég nagy trágya...


na meg az sem utolsó szempont, hogy mivel új modell, az akksigondokon túl is derülhetnek ki más, gyártási hibák. a 7 plus már legalább ismert ilyen szempontból. nekem most lesz 1 éves januárban, és semmi bajom nincs vele, azon kívül, hogy megbántam a szarrá karcolódott jet black hátlapot...

2017. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!