Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem veszi be az ujjlenyo...

Miért nem veszi be az ujjlenyomatomat soha a telefonom amikor el van zsibbadva a tenyerem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm ezt nem tudtam majd kipróbálom én is :D
2019. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul vetted le a mintàt, mikor meg el van zsibbadva a kezed nem úgy rakod oda az ujjadat és így kerül bele olyan rész, amit nem tárolt el ezáltal pedig nem ismeri.

Vagy egy másik opció amire nem is gondolsz, pl izzadt olyankor az ujjad, vagy koszos a leolvasó. Mind a kettő ok arra hogy ne ismerje fel.

Egy biztos, magának a zsibbadásnak nincs köze hozzá. Nem a pulzusod nézi, hanem csak a felület mintázatát, az meg zsibbadva is az. Nekem gond nélkül felismeri ha van ilyen. Még akkor is ha el van vágva az ujjam és már kezd hámosodni a bőr.

Csak akkor volt ilyesmi gondom, hogy nek mindíg ismeri fel, mikor rosszul vettem le a mintát és ha kicsit másképp nyúltam hozzá nem ismerte be. Szóval csináltam újra. Azóta már gond nélkül, akár fejjel lefele is felismeri az ujjlenyomatom.

2019. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem már vagy 5-6-szor minimum előfordult ébredés után mikor el volt zsibbadva a kezem. :D
2019. dec. 20. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele.
2019. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez azért van,mert túl száraz az ujjad és így az ujjlenyomatod nem tudja leolvasni.
2019. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!