Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Neked mennyi az ideális...

Neked mennyi az ideális kijelző méret, mekkora a tiéd?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Redmi Note 4em van, 5.5 inches, 151 mm hosszú:

[link]

Ugyanekkora sebességű, maximum 140 mm hosszú mobilnak nagyon örülnék, de már nem gyártanak ilyet.

2019. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 4,7”-os, nekem ez pont ideális, de volt már 6”-os is, az sem volt kényelmetlen.

Amit most szeretnék venni, az 6,1”-os

2019. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
6,3" a mostani telefonom. Számomra ideális méret nincs, mert azt szokom meg, ami éppen van.
2019. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Osztom az utolsó véleményét, az az ideális ami jelenleg van, könnyen meg lehet szokni bármilyen méretet.

A jelenlegi 6,5colos (iPhone 11 Pro Max)

2019. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
100%
5" 70%-os kijelző/előlap arány van most. Bevállalnék nagyobb kijelzőt is, de nem szeretném, hogy maga a telefon nagyobb legyen.
2019. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 21. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Nálam a kijelző mérete sosem számított, abszolút mellékes! Ha 1 kézzel lehet használni, akkor jó, ha 2 kéz kell hozzá, akkor annyi, nekem tökmindegy, nálam az nem szempont egy telefonnál! Most a régebbi telefonomról írok, ami egy Huawei Ascend P7 (5"), de már van újabb is, Samsung Galaxy A70 (6.7")! Viszont használhatóság szempontjából a kijelző mérete szerintem már nem annyira dominál, mint régebben, mivel ma már sokkal vékonyabb a káva, így az is beleszámít a méretbe, hogy a kijelző nagyon kitölti az előlapot!
2019. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számít a kijelző mérete. 6,4"-es van most, ennél kisebb kijelzővel nem is vennék telefont. Egyre nagyobb kijelzős telefonjaim vannak, de mivel a kávák egyre kisebbek, a teljes méret szinte alig nő. Volt 5,5"-ös kijelzővel szerelt telóm, az csak 4 mm-el volt kisebb, mint ez. Ezt is simán zsebre rakom tokkal együtt és sokkal jobban látok rajta mindent. Sokkal kényelmesebb használni, mint az előző készülékeimet.
2019. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!