Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eumobil.hu megbízható oldal?

Eumobil.hu megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni, nevezetesen egy Apple terméket néztem ki az árukeresőn, a listán pedig ez az oldal áll a legjobb ár/érték arányban.

Leírásuk alapján megbízható, garanciális, eus telefonról van szó.


Valakinek van ezzel az oldallal kapcsolatban tapasztalata?



2019. dec. 23. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Majd ha gariztatni kell akkor pislogsz
2020. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 babori válasza:
Ha csak vásárolsz, semmi más egyéb, akkor gyorsan megérkezik a készülék, egész korrektnek tűnik a cég. Én nyár óta állok hadban, perben, mindenben, ami csak létezik velük, már válaszra sem méltatják egyetlen levelemet sem. A cég ellen végrehajtás folyik, már az oldal sem üzemel, hála istennek! Már nem mondom, hogy ne vásároljatok tőlük, mert nem is lehetséges. A készülékem gyorsan ideért, nem is volt vele probléma, nekem nem vált be a menü, ezért küldtem vissza. Mondjuk a dobozon látszott, hogy kb. 3x volt már leragasztva, szóval nem egy szalagról leugrott készülékről volt szó. Ígérgetések, aztán még nekik állt feljebb, amikor már kifakadtam nem túl nőiesen rájuk. A lényeg, hogy a készülék náluk, a pénz náluk, úgy, hogy 3 alkalommal nem tudták átvenni a készüléket postán, mikor már omlott rájuk a rendszer, rögtön sikerült is. Nálam már van 3 név a cégtől zsebben, egyéni végrehajtás a következő lépésem. Nagyon megnézni, hogy hova is szól a cég címe, nekem pl. nem tűnt fel, rákeresvén (google map), nem ismervén a környéket az egyik helyiség simán belefért volna a cég székhelyének.
2021. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!