Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom pár hete miért...

A telefonom pár hete miért nem jelzi ki ha messengeren és gmailen üzenetem érkezik?

Figyelt kérdés
Az iphone 6S plus készülékem eddig hibátlanul, gyorsan működött, új akksit is rakattam bele pár hónapja. Az op rendszerem frissítve, gmail és messenger app is frissítve, naprakész. Mégis pár hete egyik napról a másikra egyszerre történt, hogy egyik se jelzi ki ha üzenetem jön és ez már megkeseríti a mindennapjaimat! Pedig az értesítéseknél ugyanúgy minden be van pipálva: ha emailem vagy messenger üzenetem érkezett eddig, pittyegett a telefon és szalagsávban is megjelent minden a kijelzőn és az app csücskében is pirossal megjelent az üzenetek darabszáma. Most viszont semmi üzenetet nem jelez ki, csak ha megnyitom az appot és belemegyek, akkor látom hogy van új üzenet. Kérlek segítsetek, hogy ez a probléma jelentkezett még valakinél az elmúlt hetekben? Valami frissítés az oka? Vagy túl régi a készülékem és ez már egy jel hogy újat kell venni? Összefügghet ezzel?

2019. dec. 25. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szifonban nem vagyok otthon, de nálam ugyanez jelentkezett androidon. Miután eltüntettem a programot a képernyőről, az üzeneteket sem kaptam meg. A program fejlécében egy lakat ikonra kellett rákattintani, utána nem lőtte ki a programot, hanem engedte a háttérben futni, így megjönnek az üzik.
2019. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képzeljétek kitöröltem az appot, majd újra feltelepítettem és így megjavult! Kár, hogy nem jutott előbb eszembe kipróbálni.
2019. dec. 26. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!