Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei g620s telefonom van,...

Huawei g620s telefonom van, amirol a legtobbeknek jo velemenye van. Azonban az enyem nem epp a legjobb. Minden alkalmazasbol kidob, ha messengeren uzenetet akarokkuldeni,10x bele kell mennem, es meg ugyis kidob. Mi miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tehetnek. Raadasul nagyon lassu is. Mit tehetnek? Ha ujra telepitem, akkor megjavulhat?
2016. márc. 30. 23:55
 1/5 TR75 ***** válasza:
Egy hard resetet mindenképpen érdemes csinálni rajta, meg egy rendszerfrissítést.
2016. márc. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom kinek van jó véleménye róla, de én márkától független nem javaslok senkinek olyan telót, aminek nincs minimum(!) 1,5GB RAM-ja, de inkább 2. Az alatt nagy esély lehet az üzemzavarokra, de amúgy csatlakozva az előttem szólóhoz egy újra telepítés nem árthat.
2016. márc. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:

Nem rossz telefon, korrekt tudással, nekem például nincs bajom vele. Két hibát tudnék felhozni (minden más kompromisszum kérdése csupán): a RAM valóban lehetne legalább fél gigával több (viszont én nem nyúzom állandóan, szóval ez nekem nem olyan nagy probléma), és a belső memória is lehetne mondjuk 16 giga (ez a neccesebb gond, bár persze micro sd-re lehet menteni is, meg alkalmazást is lehet rá telepíteni - kérdés, hogy ez utóbbi megéri-e?).

De: ez nem egy felső kategóriás telefon, viszont ár-érték tekintetében nagyon jó vétel volt. Nem bántam meg. De tény az is, hogy nem nyomkodom folyton.

2016. márc. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2016. ápr. 1. 16:06
 5/5 TR75 ***** válasza:
Ja, és igen, hard reset vagy frissítés előtt feltétlenül csinálj mentést. Legjobb, ha a HiSuite-tel teszed.
2016. ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!