Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aktivált iphonet is jogomban...

Aktivált iphonet is jogomban áll visszaküldeni 14 napon belül?

Figyelt kérdés
A turbadorol rendeltem egy iphone 11-et, viszont lehet hogy inkabb xs maxot vennék helyette.

2019. dec. 27. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak ki kell jelentkezni belőle, az iPhone keresése funkciót kikapcsolni, és utána gyári alap állapotra visszaállítani.
2019. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy szívás ez a 14 napos törvény a kereskedőknek.
2019. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Én kezelési költséget számolnák fel a visszaküldött cuccokért, de legalábbis levonnám az árából az ingyenes szállítást. Ugyanis a következő aki a visszaküldött cuccot megkapja, szintén vissza fogja küldeni, mert van rajta egy hajszál karcolás, ujjlenyomat, zsíros a füles, hiányzik a fólia, a neten újnak írták és ez már nem nulla perces, nehogy már ennyi pénzért használtat adjanak, és így tovább.

Egyébként a kérdésre visszatérve. Ha tudnál olvasni, akkor feltűnt volna, hogy már a megrendeléskor ki volt írva:


15 napos pénz-visszafizetési garancia.

Mit jelent a pénz-visszafizetési garancia?

A termék átvételétől számított 15 napon belül jelzett, indoklásmentes elállási szándékot jelenti, melynél a Turbado visszautalja a megrendelés összegét a lemondó-nyilatkozatban elküldött bankszámlaszámra.

2019. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy nem te vagy a kereskedő és ilyen jól tudsz olvasni.


Az első kettőnek pedig köszönöm szépen a választ!

2019. dec. 27. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

"Még szerencse, hogy nem te vagy a kereskedő és ilyen jól tudsz olvasni."

Én sem tudok, de megkértem valakit, hogy olvassa el helyettem.

2019. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!