Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb megvenni iPhone XS vagy iPhone 11?

Figyelt kérdés

Jelenleg iPhone 7-et használok,ami már megérett a cserére,és most egy kicsit tanácstalan vagyok,hogy melyiket vegyem meg.

A válaszokat előre is köszönöm.


2019. dec. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az újabbat vedd
2019. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az iPhone 11 akksija, akárcsak az XR-é brutál jó időt megy. Az XS ebben nem olyan jó, viszont a kijelző(és a felbontás) az OLED miatt met az XS javára szól. Attól függ melyik fontosabb neked. Talán én is a 11-re tenném a voksot, mert az akku idő szerintem fontosabb. Ha XS, akkor viszont a Max, annak jobb az akksija, a kijelzője is, viszont elég nagy telefon, ami sokaknak kényelmetlen lehet. De ha mégis választani kell, talán én is a 11-et mondanám. :)
2019. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11. Jobb proci van benne, ez már elég ahhoz, hogy jobb legyen az xs-nél.
2019. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látom van pénzed. Akkor már inkább egy Iphone 11-et.
2019. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na, mit vettél?
2020. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
iPhone XS-t vettem,meg mellé egy Garmin sportórát.
2020. máj. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!