Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lemerült a telefonom és nem...

Lemerült a telefonom és nem működik a bekapcsoló gomb. Hogyan tudom bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Huawei P8 Liteom van és lemerült, de nem működik rajta a bekapcsoló gomb. Próbáltam bekapcsolni a reset gombbal ésa hangerő gombokkal is de úgy se jó.

2019. nov. 15. 12:57
 1/9 anonim válasza:
73%
Hát hogy ha lemerült akkor rakd fel töltőre Einstein. Utána be fog kapcsolni.
2019. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd a töltőn kb. fél órát, utána vedd le a töltőről s akkor be tudod kapcsolni a bekapcsoló gombbal, utána vissza a töltőre. Én is jártam így néhányszor, ( figyelmetlenség) s így mindig megoldódott.
2019. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Vagy csak direkt trollkodsz.

Egyik lehetőség sem hízelgő rád nézve.

2019. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval még egyszer. Lemerült a telefon, felraktam töltőre, valamennyire fel is van töltve. DE! Mint mondtam NEM MŰKÖDIK a bekapcsoló gomb. Nyomhatom egész nap ha nem érzékeli. És nem, nem kapcsol be magától a telefon, csak egy zöld villám jelenik a képernyőn amivel semmit nem tudok kezdeni.
2019. nov. 15. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
#2es vagyok, tedd, amit javasoltam s biztosan menni fog.
2019. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem lesz jó mert a bekapcsoló gombot egyáltalán nem tudom használni soha. Be se tudom nyomni. Olyan mintha beragadt volna és meg se mozdul szóval ez is kilőve.
2019. nov. 15. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Akkor ez már legalább két lényeges információ, amit apránként csorgatsz ide.

Gyakorlatilag másokat is feleslegesen fárasztva ezáltal, ami legfeljebb annyiból lehet megnyugtató számodra, hogy nem vagy egyedül ezzel a mentalitással, ezen az oldalon.

Pedig, ha alaposabb lettél volna, már az elején írhattam volna az én megoldásom, ami baromi egyszerű (nekem):

Szétszedem és megjavítom, vagy kicserélem a kapcsolót.

Nem tévedés, sokan nem hinnék, de én javítottam is már ilyen mikrovackot, hogy ne kelljen kivárni, míg Kínából ideér. Amellett meg is rendeltem, de nem volt szükség rá, olyan jól sikerült a javítás.

2019. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

húzd ki a töltőt

tartsd lenyomva a a hangerő le gombot

közben dugdbe a töltőt

recovery módba kapcsol a teló

megjelenik egy menü elvileg

ott reboot gomb, majd sytem

2019. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Működött.
2019. nov. 16. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!