Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2,5 éve van egy Huawei P10 Lite-om, amivel elégedett is voltam úgy egy hónappal ezelőttig, amikor is elkezdett kínlódni. Van, hogy 40%-os töltöttség körül kikapcsol arra hivatkozva, hogy lemerült az aksi. Először azt hittem, hogy én vagyok a hülye, de egyre gyakrabban csinálja. Szóval kikapcsol, és nem is tudom visszakapcsolni, amíg fel nem teszem a töltőre, akkor viszont egyből felugrik 40%-ra. Szóval valószínűleg nem az aksival van a gond, hanem a rendszerrel, tehát a javítás nem igazán opció. A lényeg az, hogy új telefonon gondolkozom, ami kitart legalább 2 évig, de akár 3-4 évig is, ha nem megy tönkre addig. Árban olyan 80-110ezer körül gondolkodok, szóval nem fél millás telefonokról lenne szó. A kamera felbontása annyira nem fontos, bár minimum 12MP legyen, mert alább nem akarok menni, mint ami most van. Inkább a ram, és a proci lenne a fontos, meg hogy azért az alap dolgok(ujjlenyomatolvasó, gps, giroszkóp, stb.) legyenek benne.


Viszonyításképpen, amik között vacillálok:

Huawei P30 Lite:

[link]


Asus ZenFone Max Pro M2:

[link]


Eddig inkább az Asus felé húzok, mert gyorsabb proci, több ram, és jobb aksi is van benne, de érdekelne a véleményetek, hogy ezek közül vagy akár ezen kívül ti milyet vennétek ebben az árkategóriában. Előre is köszi szépen az értelmes válaszokat! :)



2019. dec. 30. 22:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még a Samsung Galaxy A70, ami eddig szóba jött.

[link]

2019. dec. 30. 22:12
 2/12 anonim ***** válasza:
5 ezer bele egy eredeti akku.
2019. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A70 szerintem egy jó választás, nem fogod meg báni
2019. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: Látom figyeltél. Mondtam, hogy valószínűleg nem az aksival van a baj.


Második: Köszi szépen! :)

2019. dec. 30. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:

"Első: Látom figyeltél. Mondtam, hogy valószínűleg nem az aksival van a baj."

Látom nem figyeltél.

Mondtam, hogy az akkuval van baj.

2019. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Szóval valószínűleg nem az aksival van a gond, hanem a rendszerrel, ..."


Tévedés. Egy napi használatban lévő 2,5 éves lítium akkunál ez úgymond normális jelenség, főleg ha hidegben, vagy melegben kapcsol ki.


"... tehát a javítás nem igazán opció."


Azt akarod mondani, ha szoftveres gond van (lenne), azt nem lehet megoldani?

2019. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az a ZenFone 1 éves múlt, miért adnál ki ennyi pénzt érte? Esetleg 60-at megérne, az a max.


Ennyiért kapsz Xiaomi Mi 9T-t ami több aspektusból is jobb, nézz utána.

2019. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A70 kamerájára sokan panaszkodnak, szerintem nagyon az "elmegy" szinten van. (Igaz, mindennapokban egy P20 Pro-t használok, nem feltétlenül a legjobb viszonyítási pont)
2019. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor majd meglátom holnap, hogy mi van a boltban. Köszi a válaszokat!
2019. dec. 30. 23:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért mi 9,vagy mi 9t(az utóbbia gyengébb).
2019. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!