Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2,5 éve van egy Huawei P10 Lite-om, amivel elégedett is voltam úgy egy hónappal ezelőttig, amikor is elkezdett kínlódni. Van, hogy 40%-os töltöttség körül kikapcsol arra hivatkozva, hogy lemerült az aksi. Először azt hittem, hogy én vagyok a hülye, de egyre gyakrabban csinálja. Szóval kikapcsol, és nem is tudom visszakapcsolni, amíg fel nem teszem a töltőre, akkor viszont egyből felugrik 40%-ra. Szóval valószínűleg nem az aksival van a gond, hanem a rendszerrel, tehát a javítás nem igazán opció. A lényeg az, hogy új telefonon gondolkozom, ami kitart legalább 2 évig, de akár 3-4 évig is, ha nem megy tönkre addig. Árban olyan 80-110ezer körül gondolkodok, szóval nem fél millás telefonokról lenne szó. A kamera felbontása annyira nem fontos, bár minimum 12MP legyen, mert alább nem akarok menni, mint ami most van. Inkább a ram, és a proci lenne a fontos, meg hogy azért az alap dolgok(ujjlenyomatolvasó, gps, giroszkóp, stb.) legyenek benne.


Viszonyításképpen, amik között vacillálok:

Huawei P30 Lite:

[link]


Asus ZenFone Max Pro M2:

[link]


Eddig inkább az Asus felé húzok, mert gyorsabb proci, több ram, és jobb aksi is van benne, de érdekelne a véleményetek, hogy ezek közül vagy akár ezen kívül ti milyet vennétek ebben az árkategóriában. Előre is köszi szépen az értelmes válaszokat! :)



2019. dec. 30. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem Galaxy A70 van, igaz csak December 10.-e óta, de nagyon szuper! A hardvere mindenhez kellően erős, és akksija is tényleg nagy, sokáig bírja, használva 1 nap, békén hagyva viszont akár 3-4 nap is simán megvan egyetlen feltöltéssel! A kamerája 12 MPx-ben borzalmas, és bár 32 MPx-ben sem a legjobb, de úgy azért egészen vállalható képeket csinál!

A P30 Lite szerintem kissé túlárazott, ráadásul mivel fontos Neked a jó üzemidő, ezért sem értem, hogy 3340 mAh akksijával hogyan kerül ide?! :/ Az Asus sokkal jobb választás, viszont a bitang nagy akksi miatt rendesen megkérik az árát, egyébként a hardver miatt reálisan csak 55-60 ezer Ft körül lenne!

Szintén ötezres akksival Samsugból még a Galaxy M30 (4/64 GB) nagyon jó, vagy pedig négyezres akksival csak, de bivalyerős hardverrel Xiaomi Mi 9 Lite vagy Pocophone F1 - ezek a legjobbak!

2019. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A P30 Lite azért került ide, mert a családban már van 1, és arról tudjuk, hogy nagyjából milyen. De azt én is el akarom kerülni, ha tudom. Köszi szépen a választ! :)
2019. dec. 31. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!