Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mièrt van mèg internetem?

Mièrt van mèg internetem?

Figyelt kérdés

December 16-án aktiváltam a telekomnál az ünnepi ingyenes korlátlan netet ami elvileg December 31-ig tart...

Ma ránèzek a telefonomra ès mèg mindig van netem úgy hogy feltőltő kártyás vagyok ès sosem volt semmien net aktiválva....



2020. jan. 2. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Régebben úgy működött, hogy ha nem választottál internetcsomagot és bekapcsoltad a mobilnetet, akkor automatikusan aktiválódott a napinet díjcsomag, levont talán 200 Ft-ot, és egy napig (vagy 24 óráig) felhasználhattál 10 MB mobilnetet. Ha ez elfogyott, akkor lehetőséged volt újabb 200 Ft-ért újabb 10 MB-ot igényelni.


A 10 MB/200 Ft nagyon-nagyon magas árnak számít, és nem lehetett ezt a "kiváló lehetőséget" letiltani (véletlen bekapcsolás esetére). Úgy tudom, hogy mostanra ezt a rendszert megszüntették, de azért szerintem nézz utána, hogy kaptál-e sms-t vagy valamit, nehogy ezentúl naponta vonja a pénzt a netezésért.

2020. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nincs fent a telefonodom a telekom applikáció?

ott mindig látod mennyi neted van, meg adnak 50mb-os is néha meg szerdánként van a domino day akkor is ha bekapcsolod aznap ingyen netezhetsz

2020. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bp1985 ***** válasza:
A telekom mit mondott erre a kérdésedre?
2020. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fent van az aplikáció,nem kèrdeztem a telekomot...

A csomagom mèg mindig domino fix.

2020. jan. 2. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
nézz utána, mert ha beragadt, akkor lehet köv hónapban le fogja vonni az árát.
2020. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első : most a legkisebb a 200mb, és abból a a napi 200ft. És nincs már automatikus levonás. Ha az appban nem írja, én ügyfél szolgálaton utána kérdeznék, ha vonja le a pénzt, de ha nem akkor hagynám
2020. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:
A telekom többet tud, mint itt bárki. Mi nem látunk a tarifacsomagodra.
2020. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma hajnalba szünt meg a net...

Èrdekes......

2020. jan. 3. 08:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma 1 óra körül szűnt meg
2020. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Keztem megörűlni hogy ingyen netem lesz :p
2020. jan. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!